חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: שעון הדופק Pulse

פינוקים למנהלים: שעון הדופק Pulse (הגדל)

חדש - סאקוני ישראל (מ.ב.ס סוכנויות ספורט), החלה לשווק את צמידי הכושר ושעוני הדופק המהפכניים של חברת Soleus.

 

 

הטכנולוגיה של שעון Pulse מאפשרת מדידה מדויקת של הדופק באמצעות חיישן על פרק כף היד.

חיישן תנועה תלת ממדי עוקב אחר התנועה, ומציג על השעון את התקדמות האימון, האם רצים במישור, עליה או ירידה.

השעון מאפשר לקבוע מטרות אימון שונות: ניתן לקבוע 6 אימוני אינטרוול, דופק מטרה באימון, מטרה יומית של צעדים ועוד.

עוד בשעון: מד מרחק, מד קצב, מונה צעדים, מד שריפת קלוריות, מדידת זמן עם דיוק של מאית השנייה, אפשרות לשמור מידע של 30 אימונים ו 100 הקפות, 5 סוגי התראות קוליות שונות, תצוגת LED עם אור אחורי, עמיד במים, טעינה ב usb ועוד.

 

חיישן דופק עם רצועת חזה הוא חלק מטריד, שנוטה להתקלקל, רגיש לחדירה של רטיבות וזיעה. מתאמנים רבים מוציאים סכומי כסף נכבדים על החלפה קבועה של רצועת חזה.

 

מחיר מומלץ: 799 ₪

 

יובל בראון, מנכ"ל סאקוני ישראל (M.B.S) : " אביזרי הכושר של חברת Soleus משתייכים לדור חדש של טכנולוגיה לבישה – אביזרים פונקציונליים נוחים וקלים לשימוש שפותחו ע"י ספורטאים עבור אנשים שעוסקים בפעילות גופנית או מעוניינים להתחיל לעסוק בספורט.

לראשונה מגיע לישראל שעון יד  מדויק למדידת דופק בדיוק מרבי ללא רצועת חזה. לצדו אנחנו משיקים צמיד כושר  שהוא מעין מאמן אישי שעוזר להיכנס לכושר ולמסגרת של אורח חיים בריא.

 

חברת סולאוס הפועלת מאוסטין טקסס  נוסדה ע"י ספורטאים ורצים , בעלי מחויבות לעצב ולפתח אביזרים לאנשים כמוהם. כדי שגם חובבים וגם מקצוענים יוכלו להשתמש וליהנות מהציוד, וכמובן להעשיר את חווית הספורט, בסולאוס מקפידים על ערכים של פשטות עם ביצועים גבוהים.

 

 

עבור לתוכן העמוד