חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: מחסן לאופניים

פינוקים למנהלים: מחסן לאופניים

מי לא שונא להיות תקוע ב"פקק" בדרך לעבודה? הפתרון החסכוני והספורטיבי הוא רכיבה על אופניים! מנהלים רבים רוצים לשמש דוגמא לעובדיהם, לשמור על כושר ואורח חיים ספורטיבי ואף לחסוך בזמן ודלק, ובוחרים בדרך הדו-גלגלית להגיע למשרד.


אולם הבעיה מתחילה כשמגיעים למשרד ואין מקום לאחסן את האופניים בחוץ. גם להניח אותם בכניסה למשרד אינו פתרון אידיאלי. במיוחד לשם כך, מציעה חברת "שייד פרו", המשווקת בישראל את מחסני האיכות של המותג האוסטרי  Biohort, מחסן ייעודי ומהודר לאופניים מדגם StorMax.


מחסן StorMax מהווה פתרון אחסון מושלם לאופניים וניתן לאחסן בו עד 3 זוגות אופנים זה לצד זה. המחסן עשוי מלוחות פלדה מגולוונת, המצופים בחומר פוליאמיד רב שכבתי המיוצר בתהליך ייצור ייחודי, המקנה לו חוזק ועמידות לשנים רבות, ללא צורך בתחזוקה. בנוסף, החברה מעניקה 15 שנות אחריות על המוצר.


השימוש במחסן נוח ופשוט. הוא ניתן לנעילה באמצעות מנעול ומפתח, ובעל תריס גלילה איכותי מאלומיניום הנפתח ונסגר בקלות ומאפשר הוצאה נוחה של האופניים מתוכו.  בנוסף לפן הפרקטי, המחסן מוצע בעיצוב מרהיב, בגווני אפור וכסף במראה יוקרתי, כך שלא רק שלא גורע מהעיצוב של המשרד, אלא אף מוסיף נופך יוקרתי.


מידות: גובה: 136 ס"מ, רוחב – 190 ס"מ, עומק – 97 ס"מ.
מחיר: 6,740 ₪.

פרטים באתר  www.outliving.co.il

עבור לתוכן העמוד