חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: טור דה האוס

פינוקים למנהלים: טור דה האוס

 לא תמיד חייבים מרחבים בכדי לרכב על אופניים. טריינר חדש של חברת קינטיק, בייבוא אומניבייס, מאפשר רכיבה ביתית בעזרת מתקן ייחודי עימו הגלגלים מסתובבים במקום בלבד – ממש כמו אופני כושר. הרוכב יכול להמשיך ולרכוב גם בימים הגשומים והחמים ביותר. יחד עם אפליקציה ייחודית, יכול הרוכב לבחור בין 12 תכניות אימון בהן משתנה הקושי והמסלולים. השילוב של הטריינר עם האפליקציה יוצר את התחושה כי הרכיבה באמת מתקיימת במיקום הנבחר, הן מבחינת קושי הרכיבה המותאם לשטח והן מבחינת הגרפיקה, שכן ניתן לחוות הכל גם במערכות הסאונד והשידור הביתיות.

 

הטריינר מתלבש על הגלגל האחורי והופך את האופניים למכשיר אימון ביתי מתקדם. הוא יודע לדמות את ההתנגדות שחש הרוכב בזכות יחידת התנגדות חדשנית המכילה סיליקון המגיע מתעשיית הרפואה. לצד מסגרת קשיחה ויציבה במיוחד שמאפשרת רכיבה ללא תנועות מיותרות, נמצא מנגנון התקנה ושחרור מהירים. המנגנון הופך את ההחלטה להתאמן בבית לקלה מתמיד. המבנה הייחודי של הטריינר כולל מד וואטים המופעל בעזרת אפליקציה להתקנה על המכשיר הסלולרי. הטריינר מתאים לגלגלי 22"-29". לגלגלים קטנים ( 16"-21") נדרש מתאם (נמכר בנפרד). הטריינר כולל גלגל תנופה כבד במיוחד וגם מתאים להתקנת גלגל התנופהPro Fly Wheel(נמכר בנפרד).

 

לטריינר של חברת קינטיק יש יותר מ-60 מדדי נתונים, מדריך אימון צמוד, תכניות אימון רבות, גרף אימון וייצוא נתונים בזמן אמת. הרוכב יכול לבחור בין רכיבת אימון, מסלולים בעיר ובטבע ואפילו תחרות ברשת מול מתמודדים אחרים. הטריינר נשלט בקלות עם ידית פשוטה ומאפשר לרוכב לעבור בין רמות הקושי מבלי להשקיע מאמץ ובמהירות רבה. יתרון נוסף של הטריינר טמון בשקט שלו. השקט של המכשיר יגרום לכך שתוכלו למקמו בכל מקום בבית ובכך לא תטרידו את שאר בני ביתכם.

 

הטריינרים של חברת קינטיק נעים בטווח המחירים שבין 2,400 ש"ח ל-3,400 ש"ח.
ניתן להשיגם באתר"שופ-הרים"ובחנויות המורשות. לטריינר קינטיק אחריות לכל החיים.

עבור לתוכן העמוד