חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: תלת מימד באוזן

פינוקים למנהלים: תלת מימד באוזן

חברת Waves פיתחה טכנולוגיה חדשנית ההופכת כל סט של אוזניות סטריאו רגילות למכשיר האזנה בתלת-מימד.  המכשיר מתאים את עצמו לתנועות הראש של המאזין ומקנה חוויית תלת-מימד, בסטריאו ואפילו בסראונד, הדומה לזו המתאפשרת באולפן מקצועי ומאובזר. חברת Tamooz הישראלית תרמה את העיצוב של המכשיר.

 

Nx Head Tracker הוא רכיב IoT זעיר אותו מרכיבים על גבי אוזניות קשת. הרכיב מתממשק לתוכנת ה- Nx ומעביר לה מידע רציף על מיקום הראש והאוזניים של המאזין. השילוב הזה מעניק חווית ההאזנה פנורמית תלת-מימדית המדמה, בהצלחה רבה, את התנאים האקוסטיים והתצורה של הרמקולים באולפן סאונד מקצועי, וכל זאת דרך האוזניות. המאזין יכול לשלוט במיקום הווירטואלי של הרמקולים וליצור לדוגמא חוויית האזנה המדמה אולם קולנוע בו מספר רמקולים מקיפים אותו בסראונד, ועוד.

 

יעקב גלעד, Artists Relations ב- Waves ויוצר מוערך : "ל-Nx יש דנ"א של Game Changer. מרגע שהרכבתי את המוצר על האוזניות שלי, הרגשתי כאילו אני יושב באולפן המקצועי והמאובזר ביותר, למרות שישבתי בסלון בבית. החוויה הזאת שהתקבלה – חווית ההאזנה הפנורמית התלת-מימדית – נתנה לי הרגשה כי מהיום בכל פעם שאני מקליט שיר חדש, עושה מיקס או סתם מאזין למוסיקה – יש לי  סאונד של אולפן מיקס וירטואלי באוזניות, גם כשאני יושב בחדר העבודה בבית או בכל מקום שבו אני בוחר להרכיב אוזניות."

 

"המימד שהולך לאיבוד כאשר מרכיבים אוזניות חוזר באמצעות ה-Nx  בגדול ומקנה למשתמש חוויה שרבים מתארים אותה כתחליף לאולפן סאונד," הוסיף גלעד.

 

ה-Nx Head Tracker בגירסתו הנוכחית צפוי לצאת לשוק בחודשים ספטמבר- אוקטובר.

 

עבור לתוכן העמוד