חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: הלגיונרים באים

פינוקים למנהלים: הלגיונרים באים

 

25 טון קרח, 200 קילומטר של חבלים, עשרות מכולות ומעל ל- 200 טון ציוד שאמורים לנחות בארץ היישר מפריז ואתונה.

לראשונה בישראל ובהשקעה של כ- 3 מיליון ש"ח, אירוע ה- LEGION RUN הבינלאומי יצא לדרך מחר, במטרה לאתגר את אוהבי הריצה והאקסטרים בשילוב אתגרים פיזיים וחשיבה יצירתית.

 

האירוע יתקיים מחר, יום שישי, החל מ- 9:45 בצוק מנרה

 

Legion run החלה בפעילותה לפני מספר שנים, נחשבת לשם דבר וסוחפת אחריה את חובבי הספורט האקסטרימי ברחבי העולם ומותאמת לקבוצות, משפחות ויחידים. המסלולים בתחרות עוצבו תוך מתן דגש על בטיחותם של המשתתפים ובמטרה לספק חוויה קבוצתית מהנה ובלתי נשכחת לחתך גילאים רחב, החל מגיל 16. המסלול התקיים בשנים האחרונות באופן זהה בעשרות מדינות רבות ברחבי העולם.

 

זחילה והתפלשות בבוץ זה כבר פאסה, מתברר כי ריצת קפיצה על גגות רכבים ושחיה בגושי קרח זה הדבר הבא. Legion Run מתקיים לאורך מסלול של כ- 5 ק"מ, מיועד לקבוצות ומציב למעלה מ- 30 מכשולים שיאתגרו את המשתתפים: שחייה במי קרח, טיפוס וקפיצה על גגות רכבים, זחילה במנהרות צפופות ללא דרך חזרה, מגלשת מים תלולה שתזרוק אתכם לבריכה בוצית, טיפוס על חבל של 5 מטרים וירידה של 5 מטרים בעמוד כבאים, חציית נחל על קורות עץ חלקלקות ומכשולים רבים נוספים שיאתגרו את הגבולות הפיזיים והמנטאליים. זהו ספורט קבוצתי שמטרתו ללכד, ליהנות ולגרום לכל אחד להגיע לקצה גבול 

עבור לתוכן העמוד