חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: אימון ב- 20 דקות

המשפט "לא הגעתי לזה השבוע" מוכר לכם בכל הנוגע לכושר האישי שלכם. עם EMS אפשר להוריד את המשפט הזה מהלקסיקון כשכל אימון אורך 20 דקות בלבד. והתוצאות?
פינוקים למנהלים: אימון ב- 20 דקות

שיטת האימון החדשנית המיושמת ברשת FEEL FREE (ובעשרות סניפים בגרמניה ובאירופה), משלבת טכנולוגיות מתקדמות ביותר ביישום שיטת ה-EMS, ומציגה יתרונות חשובים: הגירוי החשמלי של השרירים נעשה באמצעות טכנולוגיה אלחוטית ("אלקטרודה יבשה") המיושמת בחליפה אלחוטית מתקדמת, ללא כבלים וחוטים, וללא צורך בהרטבה של החליפה.

 

החליפה האלחוטית מאפשרת ביצוע תרגילי ספורט מגוונים ללא הגבלה בתנועה, תוך גירוי מבוקר של רוב השרירים בגוף, כך שהאימון אפקטיבי ביותר ויכול להביא לתוצאות מהירות בפרק זמן קצר מאוד.

 

מספיקות 20 דקות בלבד של אימון EMS כדי לקבל אימון אפקטיבי המשתווה לכ-4 שעות אימון בחדר כושר קונבנציונאלי. כמו כן באימון של 20 דקות בלבד אפשר להגיע לשריפה של 1000-800 קלוריות במצטבר.

 

כבר היוונים עשו שימוש בדגים המייצרים חשמל כדי להקל על כאבי שרירים. בעידן המודרני השיטה אומצה על ידי סוכנות החלל NASA, לאימון שרירי האסטרונאוטים שחזרו מתנאי אי כבידה בחלל כשהם סובלים מניוון שרירים קל. כמו כן השיטה מיושמת בעולם הרפואה זה עשרות שנים בכל הקשור לשיקום ולטיפול בפציעות.

 

יתרון חשוב נוסף לשיטת אימון ה-EMS לעומת אימוני ספורט קונבנציונאליים, וא בכך שהוא מפעיל באופן סימטרי את כל שרירי הגוף, לא יוצר מעמסה על המפרקים, הגידים והרצועות, וכן אין חשש לפציעות ספורט כמו בתרגילי הספורט המסורתיים.

 

מחיר אימון ראשון לניסיון – 75 ₪.  הרשת מציעה מגוון מסלולי מנוי חודשיים במחירים שונים (בהתאם למשך המנוי וכמות האימונים).
עבור לתוכן העמוד