חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רעיונות למתנת חנוכת בית

רעיונות למתנת חנוכת בית

חנוכת בית זהו טקס חשוב ומרגש גם יחד. אנחנו חונכים סוף סוף את הבית החדש לנו. אז יש כאלה שדוחים ודוחים את הטקס. "נחכה שיגיע כל הריהוט", "נמתין לתנור האפייה", "נחכה שייגמר הקיץ", "נמתין שייגמר החורף" ועוד שלל תירוצים. בקרב קהילות רבות נהוג לערוך את טקס חנוכת הבית מיד באותו יום בו הגיעו אל הדירה החדשה. כך הם מרוויחים למעשה כי הטקס שנעשה הוא פשוט מאוד, לאורחים אין הרבה דרישות ומבחינתם הם יכולים לסמן 'וי' על המשימה.

אך מבחינת האורחים, אין וויתורים... האורח אמור להופיע עם מתנה...

קניית מתנה לחנוכת בית זה כמעט הכרח של ממש. מאוד לא נחמד להגיע אל אירוע כזה בידיים ריקות. לא ממש משנה כמה נשקיע במתנה ומה היא תהיה בסופו של דבר, אך אם נשקיע מחשבה, נבחר מתנה מתאימה מבחינת הצרכים של המשפחה, הם בוודאי ייהנו ממנו לאורך זמן. כי במקרים רבים רק המתנות מן הסוג הזה נמצאות בשימוש וכך זוכרים המקבלים את נותן המתנה.

מה אפשר לתת לחנוכת בית

נעניק לכם להלן מקבץ רעיונות למתנות אשר אותן תוכלו להעניק לרגל חנוכת הבית.

כריות נוי – כריות נוי מתקבלות בדרך כלל בברכה בכל מקום. בכל בית ספה או כורסה. כרית נוי משדגת מאוד את מראה הספה והיא גם נוחה ונעימה עבור כל מי שמתיישב לנוח על הספה.

נטלה מיוחדת – נטלה מעוצבת וייחודית הופכת להיות תכשיט של ממש לבית ומומלץ מאוד לרכוש ספל יפה למטבח או לפינת נטילת ידיים שיש בבית.

אגרטל יפה – אגרטלי פרחים הם אף פעם לא מיותרים. וכשהם קיימים בעיצובים מיוחדים וחדשניים, הרי שהאגרטל הופך להיות קישוט מדהים לבית.

סטנד למגבות – סטנד יוקרתי למגבות יכול להוות גם כן רעיון מעולה לרגל חנוכת בית. הסטנד משדרג את כל החלל כאשר הוא מעוצב בטוב טעם ותורם רבות לשיק של החדר.

מקלות ריח או מעטפות ריח – בכל בית נהנים מאוד ממבשמים שונים כמו מקלות ריח וכדומה. נדמה כי מדובר במתנה שעשויה להתאים לכולם כאשר מבשמי הריח מעניקים מניחוחם הקסם לחלל החדר שם הם מונחים, לארונות הבגדים ובאופן כללי הם מעניקים תחושה נעימה וריחנית.

שעון קיר יפה - בכל חדר יש מקום לשעון קיר. נדמה כי כל אחד ישמח לקבל שעון קיר והוא אף פעם לא יהיה מיותר.

קופסא לטישו – גם קופסאות הטישו נהנות היום ממראה מעוצב, יוקרתי ומוקפד. ניתן לבחור להעניק קופסא כזו לבעלי הבית והם לבטח יעשו בה שימוש וייהנו ממנה.

מפות שולחן – גם אם כבר יש לנו כמה וכמה מפות שולחן תמיד נשמח להתחדש עם מפה חדשה אשר אותה נוכל לחדש לכבוד שבת או לרגל חג. כל מפה תתקבל אף היא בברכה.

אז העניקו את מתנתכם מכל הלב והיא תתקבל בשמחה!

עבור לתוכן העמוד