חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: חוויה קולינארית בחיפה

פינוקים למנהלים: חוויה קולינארית בחיפה

בשנים האחרונות חווה העיר חיפה התקדמות מטאורית בכל הקשור לנראות העיר, לניקיון ואסתטיקה. אחד המקומות שזוכים לעדנה רבה הוא איזור העיר התחתית ולכן מתבקש שתפתח שם מסעדת שף חדשה וייחודיות בשם HFA. HFA הינה מסעדה מודרנית, ייחודית, בעלת עיצוב בסגנון הארט דקו.  המסעדה הוקמה ע"י בעליו של מלון "דיאנה" שנמצא באותו הבניין בו נמצאת המסעדה.

 

שם המסעדה – "HFA" – הינו ראשי התיבות של העיר חיפה. השם נבחר בקפידה כדי לתת אינדיקציה על אופיה של המסעדה.

 

המטבח של "HFA" מתאפיין באלמנטים הקשורים בעיר חיפה, כעיר השוכנת לחופי הים התיכון, המנות מבוססות על מטבחי אגן הים התיכון כדוגמת איטליה, יוון, תורכיה, לבנון, מצרים כאשר כל המנות זכו לטיפול עדכני ועכשווי עם נגיעות ישראליות כאשר הדגש הוא על מנות המורכבות מהחומרים הטריים ביותר הנמצאים בסביבה בשפע כמו גם הכנה במקום של כל מנה ומנה לרבות לחמים, מאפים, פסטות וקינוחים. הקונספט הינו קונספט צרפתי תוך שימוש בטכניקות בישול עכשוויות.

בנוסף, סגנון הצלחות והקישוטים על המנות יהיו של שחר דבח, שף מולקולרי המלווה את המסעדה.
מסעדת "HFA" מורכבת מחלל רחב ידיים, בר עם מיטב המשקאות והקוקטיילים ומטבח פתוח כאשר האווירה בה נותנת הרגשה של אור ואויר וזאת בזכות וחלונות וטרינה בגובה של 6 מטר המקיפות את המסעדה כשחלק מעיצוב המסעדה כולל אף יצירות אומנות מתחלפות של אומנים מקומיים שיערכו תצוגות במקום מדי חודש.

 

מעל לחלל שבקומת הקרקע, קיימת גלריה שאף היא מכוסה בחלונות ויטרינה שקופים. בגלריה זו המהווה חלק נוסף של המסעדה, אפשר לסעוד או לקיים אירועים קטנים או כנסים של חברות ועדים כאשר לשימוש הקהל, מותקנת במקום מערכת שמע מהמתקדמות ביותר בשילוב עם מערכת מולטימדיה חדשנית. בזכות שני חללים אלו כמו גם מקומות ישיבה נוספים מחוץ למסעדה, יש ביכולתה של המסעדה לשרת 120 סועדים.
עבור לתוכן העמוד