חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

לה קט מזון לחתולים

לה קט מזון לחתולים

חתולים שמבינים עניין ובמיוחד בעלים שאוהבים את חית המחמד שלהם אהבה עזה, יודעים שהמותג לה קט מזון לחתולים הוא הבחירה הטובה והבריאה. זה נכון שיש שפע של מותגים וסוגי מאכל לחיות ולחתולים, אבל מותג עולמי מוביל כמו לה קט, מזמן הוכיח שהוא בכמה רמות מעל כולם.

בעת הבחירה בלה קט מזון לחתולים, ראשית יש להכיר את החתול האישי ולהתאים לו את מה שהוא אוהב וצריך. לא כל מזון מתאים לכל סוג, מין וגיל ונדרשת התאמה של המזון להעדפות החתול.  האם הוא מעדיף מזון יבש, שימורים רטובים, האם אפשר לפנקו בחטיפים ועוד.  המוצרים  כוללים מגוון מזונות המתאים לכל חתול, בין אם לגורים רכים, חתולות הריוניות או חתולות שמניקות, חתולים בוגרים או חתולים מבוגרים אשר יש צורך להתאים עבורם תזונה מיוחדת נטולת סוכרים וקלה לעיכול. כל חתול מקבל את האוכל שהוא אוהב.

המוצרים של לה קט מזון לחתולים, הם מהמובילים בעולם בבריאות וטעם ולא משנה מה החתול בוחר מזון יבש או רטוב, הוא מקבל את כל מה שהוא צריך להתפתחות ולגוף. המזון של לה קט משובח ביותר, הוא עשיר בסיבים תזונתיים, ויטמינים ומינרלים, כל מה שהחתול צריך.

כל סוגי האוכל עתירים בערכים תזונתיים מעולים, הם כוללים אשלגן, ויטמין A, B12, ברזל, אבץ, חומצה פולית, קלציום ועוד ויטמינים ומינרלים חשובים. הדגש הוא על איכות וטעם, ללא קלוריות ריקות ודגנים מנפחים, אך עם הרבה מאוד חלבון ממקור טבעי. חתולים הם ציידים מטבעם ולכן זקוקים להרבה מאוד בשר אמיתי מלא חלבונים. מוצרי לה קט מלאים בחלבון עשיר מן החי, שילוב של דגים, עוף, הודו ולא מעט ביצים. ולמען קבלת ויטמינים שהוא זקוק להם מוכנסים גם לא מעט ירקות ופירות טריים ושאר מינרלים להם הוא זקוק.

הבחירה של בעל החתול במזון לה קט מבטיחה לו שקט נפשי בנוגע לתזונתו הבריאה של החתול, כל האוכל מיוצר בפיקוח מהנדסי מזון, רופאים ווטרינרים לאורך כל שלבי הייצור,  תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים ללא פשרות באיכות וטיב המוצרים. המזון נשמר בתנאים מיטביים בהתאם לכללי פיקוח קפדניים ועמידה בתקן האירופאי למזון בעלי חיים  FEDIAFואושר ע"י המחלקה לפיקוח על מזון בעלי חיים במשרד החקלאות הישראלי.

המזון היבש והרטוב גם יחד של לה קט, מספקים לחתול את  המענה הבריאותי ואת ערכי המזון הנדרשים. את האוכל ניתן להשיג בשקים גדולים רב שימושיים לפתיחה וסגירת זיפר  הרמטית נוחה לשמירה על טריות המזון לאורך זמן. השקים הגדולים חזקים ומשלבים ידית נשיאה לנוחות שימוש. כל המזונות היבשים לחתולים מתאימים לאחסון לטווחים ארוכים, ניתן לרכוש שקים גדולים במחירים אטרקטיביים ונוחים במיוחד.

עבור לתוכן העמוד