חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ארונות רחף במגוון גדלים

ארונות רחף במגוון גדלים

אז כמו בכל קיץ, שוב משפחות אורזות את כל החפצים שלהן ועוברות לבית חדש. לא תמיד החפצים שהיו ברשותנו בבית הקודם, מתאימים גם לבית החדש ואנו נדרשים למקצה שיפורים. אחד מהדברים אותם אנחנו נדרשים לא פעם לקנות הם ארונות. בין אם לחדר הילדים או לחדר השינה או לחדר האורחים.

אם עד לא מזמן כל הארונות שרכשנו היו בעלי דלתות שנפתחות קדימה, הרי שבשנים האחרונות המגמה השתנתה והיום הנטייה היא לרכוש ארונות הזזה. ארונות אלו טובים ומועילים במיוחד בחדרים קטנים, אותם נוטים הקבלנים לבנות היום, מאחר ופתיחת הדלתות אינה תופסת מקום.

אחד החידושים האחרונים בתחום ארונות ההזזה הם ארונות הרחף. הם מעוצבים כך שמי שמתבונן בהם מבחוץ, מתרשם שהארון נראה כאילו הוא מרחף באוויר. מנגנון ההזזה תלוי וכולל בולמי טריקה. הדלתות מותקנות חיצונית לארון ועל ידי כך נוצרת אפשרות ליצור דלתות מהרצפה ועד לתקרה היוצרים מראה אחיד ומושלם בחדר בו הם מותקנים. סגירת הדלתות היא הרמטית ולכן לא נכנס אבק לתוך הארון או לחילופין מצטבר על המסילות, מה שמקל עלינו לשמור על ארון נקי. יתרון נוסף שמעניק לנו ארון הרחף הוא מאחר והדלתות הן חיצוניות לארון, גדל מקום האחסון העומד לרשותנו.

כאשר הולכים לרכוש ארון חדש יש לקחת בחשבון איזה סוג בגדים לנו לכם בארון. האם יש לנו יותר בגדים שדורשים תליה או בגדים שנדרש לקפל אותם? אם אנחנו עובדים במשרד ופחות מושפעים מהחלפת בגדים של חורף וקיץ, האם יש ברשותכן יותר שמלות ונדרש מקום תליה גבוה יותר? כל אלו ישפיעו על תכנון הפנימי של הארון אותו תרצו. ניתן כמובן להשיג ארונות רחף במגוון גדלים, מגוון של עיצובים, גם בהזמנה אישית וגם דגמים סטנדרטיים הנמצאים במלאי של החנות.

ניתן להוסיף לכל ארון אביזרים המקלים על השימוש בו ומעניקים פתרונות אחסון חכמים כמו לדוגמא קולב יורד לבגדים התלויים גבוה, מתקן תלייה לעניבות או צעיפים על גבי דלת הארון, מגירות נעליים נשלפות, מתלים למכנסיים או מתקן נשלף לחגורות.

מאחר והארון משמש אותנו באופן יומיומי אם נשמור ונקפיד על הסדר והניקיון שלו כך יהיה לנו קל יותר למצוא בתוכו כל יום את הבגדים אותם אנחנו רוצים ללבוש.

אחרי שדיברנו על הפונקציונליות של הארון חשוב שנדבר גם על העיצוב שלו. בארונות הרחף ניתן לשלב מגוון רחב של חומרים כמו לדוגמא זכוכית, פורמייקה ועוד. ניתן אפילו לשלב טלוויזיה בחזית הארון או להדפיס תמונה אהובה על זכוכית ולשבץ אותה על גבי אחת הדלתות מה שמעניק לחדר הרגשה חמה ומזמינה. ארונות הרחב משדרים מראה מעוצב, נקי ויוקרתי.

סגירת הדלתות בארונות הרחף היא קלה ושקטה למרות שמדובר בדלתות כבדות ומסיביות

לסיכום, ארונות הרחף הם הארונות המומלצים. הם מביאים איתם פשטות ונוחות, מעניקים לנו שטח אחסון גדול יותר ולמרות המראה הקליל ועדין הם חזקים מאוד כך שניתן לשלב בעיצוב הדלתות חומרים נוספים.

עבור לתוכן העמוד