חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ארון מקלחת תלוי

ארון מקלחת תלוי

חדר הרחצה שלנו הוא אחד מהחדרים הכי פעילים בבית ולכן נרצה שהשהייה שלנו בו תהיה נעימה ומזמינה. לרוב אנחנו או פותחים איתו את היום או מסיימים איתו את היום. אם אנחנו נכנסים אליו בסוף היום, נרצה להשיל מעלינו את היום שהיה, להשאיר את המחשבות והדאגות מאחור, להתנקות ולהיכנס לישון שלווים ושקטים. או לחילופין לפתוח איתו את היום כאשר אנחנו מחדשים ומרעננים את עצמנו לקראתו של יום חדש הבא עלינו לטובה.

חדר רחצה נעים ומזמין העוטף אותנו בשלווה ושקט ומעניק לנו אנרגיות נפלאות ליום חדש, ישמח כל אחד ליצור בביתו. אז על מה עלינו לתת את הדעת כדי ליצור בביתנו חדר רחצה כזה?

·       ריצוף חדר הרחצה – יש לו מעט סוגי ריצופים היום: ריצוף דמוי פרקט, גרניט, פורצלן, אבן ועוד. מומלץ לבחור את הסוג האהוב עליכם אך חשוב לתת את הדעת גם על כך שהוא מספיק עמיד לשמש אותנו לאורך מספר שנים ללא תקלות. יש כמובן גם לחשוב על כך שלא יגרום לנו להחליק בחדר הרחצה חלילה.

·       אמבטיה או מקלחון – מה מועדף על בני הבית? במה אנחנו רגילים להשתמש? חשוב גם מבנה המשפחה. אם אנחנו משפחה עם ילדים קטנים אולי כדאי שנשקול שימוש באמבטיה בה יותר נוח לקלח ילדים קטנים ואם אנחנו משפחה של אנשים מבוגרים אולי כדאי שנשקול שימוש במקלחון שפתחיו רחבים דיו עם ספסל או כיסא כדי להקל עלינו.

·       ארון בחדר הרחצה - ארון משמש כמקום אחסון ושומר על מראה חדר רחצה נקי ומסודר מאחר וכל הפריטים השונים, להם אנחנו זקוקים, נמצאים סגורים בתוך הארון. חשוב למקם אותו במקום בו יהיה נוח לגשת אליו ולשלוף דברים כמו לדוגמא אם אנחנו בדיוק באמצע מקלחת ונגמר לנו השמפו. בנוסף נדרש לבדוק שיהיה מקום לדלתות או מגירות שבחרנו, להיפתח. כיום עולם ארונות מקלחת מתחלק לשניים: ארון עם רגליים העומד על הרצפה או ארון מקלחת תלוי. לכל אחד מהארונות יש יתרונות וחסרונות. ארון המקלחת עם הרגליים לרוב הוא גדול יותר מבחינת הגובה שלו אך יותר קשה לנקות מתחתיו. לעומתו ארון המקלחת התלוי מאפשר לנקות מתחתיו ביתר קלות אך לרוב קטן יותר מבחינת הגובה.

 

בבואנו לבחור ארון לחדר הרחצה שלנו, יש לבדוק כמה מקום עומד לרשותנו, לקחת מדידות מדויקות על מנת לדעת האם נוכל לרכוש ארון במידות סטנדרטיות הנמצאים במלאי בחנויות או שנדרש להזמין ארון במידות מיוחדות.

עבור לתוכן העמוד