חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: אינטרנט ללא הפסקה

פינוקים למנהלים: אינטרנט ללא הפסקה (הגדל)

למי מאתנו אין מדי פעם ניתוקים באינטרנט? פעם הנטפליקס עוצר, פעם הלפטופ נתקע באמצע שליחת מייל וכמובן הבעיה הקלאסית – אין WiFi בכל החדרים. סיבה זו נעוצה, בעיקרה, בטכנולוגיה הישנה שבה אנו משתמשים ולכן למכשירים שאנו משתמשים בהם יש טווח קליטה מוגבל, במיוחד כשיש בדרך מכשולים כמו קירות, דלתות וכד'. בנוסף, כמות המשתמשים שנקודת גישה יכולה לטפל בו זמנית וכשבכל בית יש מס' משתמשים, מהווה עומס על הנתב. רובנו לא יודעים שזו לא גזירת גורל וכי אפשר לשנות את המצב.


חברת סי-די רום החלה לייבא לישראל את מוצרי Fritz הגרמנית מבוססי טכנולוגיית Mesh. הטכנולוגיה מאפשרת לרשת את הבית באינטרנט אלחוטי כך שנוכל לקלוט היטב מכל מקום. ההבדל בשימוש בה לבין מגברי קליטה רגילים הוא בעיקר בכך עובדה שהיא "חכמה" - מנהלת את עצמה. המשתמש גולש ונהנה מקליטה מלאה בכל הבית, מבלי לעבור בין רשתות מדי פעם או לבצע תרגילים אחרים לשיפור הקליטה. בעוד שברוב הנתבים הקיימים היום, המודם יכול לתת מענה לעד 5-7 אנשים מוצרי Fritz נותנים מענה איכותי לעד 25 אנשים.


מוצרי Fritz נהנים ממספר יתרונות נוספים. ראשית, ההתקנה הביתית שלהם נעשית תוף מספר דקות. רק להכניס את שם המשתמש והסיסמא של ספק האינטרנט ולצאת לדרך. בנוסף, מוצרי Fritz יודעים לאחזר את עצמם כך שאתם יכולים לשכוח מלהוציא את המוצרים מהחשמל ואז להחזיר.


בנוסף, מוצרי
Fritz  מתקשרים עם עצמם ולכן אין צורך בטיפול בהם. יתרון נוסף הוא אפליקציה שניתן להוריד טרם ההקטנה שמציינת האם התקנתם את המגביר רחוק מדי. 

המערכת הבסיסית של
Fritz כוללת את הקופסא שמתחברת לראוטר הביתי וכן נתב אחד: 989 ₪

כמובן שניתן להוסיף נתב אלחוטיים נוספים לפי הצורך.

להשיג באתר:
https://www.plonter.co.il/

עבור לתוכן העמוד