חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ניקיון מקצועי של שטיחים וריפודים

ניקיון מקצועי של שטיחים וריפודים (הגדל)

מי שיש לו שטיח בבית יודע כמה זה חשוב לשמור על הניקיון היסודי של השטיח. אם לא דואגים לניקיון על בסיס שוטף עלול להצטבר אבק שיעכיר את המראה היפה של השטיח והוא פשוט לא ייראה יפה. מכאן שיש חשיבות גם לביצוע ניקיון שוטף מדי פעם ואחת לתקופה של כמה שבועות או חודשים אפילו לבצע ניקיון יסודי, עמוק ומקצועי וכך לשמור על השטיח נקי. לשטיח מאובק ומלוכלך יש בעיה נוספת והיא שהוא יכול לגרום לבעיות בריאותיות בדמות התעטשויות וקוצר נשימה, שלא לדבר על הנזק או הבעיות ששטיח כזה עלול לגרום למי שאלרגי לאבק. כעת קל יותר להבין כמה חשוב לשמור על שטיח נקי כל הזמן, ניקיון יסודי ומקצועי ולא רק כזה שיהיה שטחי. שטיח ששומרים על הניקיון שלו ייראה נפלא כל הזמן וללא ספק כל בעל שטיח רוצה בכך – מי שגר בבית פרטי שיש בו שטיח אחד או יותר ומי שיש בבעלותו משרד או ארגון שיש בהם שטיחים מקיר לקיר.

 

איך מנקים שטיחים וריפודים בצורה מקצועית?

יש הבדל גדול מאד בין חומרי הניקוי הביתיים והפשוטים שאנשים פרטיים יעשו בהם שימוש לבין חומרים תעשייתיים ומקצועיים שחברות ניקיון מקצועיות עושות בהן שימוש. ניקיון מקצועי ועמוד מבוצע על ידי מכונות שטיפה, שאיבה וקרצוף, כאלה שמושכות החוצה את האבק והלכלוך מהשכבות הפנימיות והעמוקות ביותר של השטיח. חומרי הניקוי חזקים מצד אחד ויסירו כתמים או לכלוכים מפני השטח של השטיח אך יהיה גם עדינים דיים על מנת שלא לפגוע בחוזק השטיח או לגרום לדהייה של הצבע שלו. מכונות השטיפה, השאיבה והאוורור המקצועיות חייבות להיות מתופעלות על ידי עובדים מנוסים שמכירים אותן ויודעים לבחור בדיוק את הפונקציות המתאימות על פי סוג השטיח שצריך לנקות. התוצאה – שטיח שפשוט נראה כמו שטיח חדש. בזכות חומרים לניקוי שטיח שקיים בידי חברות ניקיון מקצועיות – אין ספק שהתוצאות תהיינה לא פחות ממושלמות.

 

לבחור נכון חברה מקצועית לניקיון שטיחים וריפודים

ההבדל בין ניקוי ביתי ופשוט של שטיח וריפוד לבין ניקיון מקצועי ברמה גבוהה הוא עצום! בין אם מדובר בשטיח מקיר לקיר שיש בבית שמתגוררים בו ובין אם מדובר בשטיח מקיר לקיר במשרד או בעבודה – הלקוח ירצה שהשטיח ייראה ממש כמו חדש, ללא לכלוך או כל הפרעה אחרת ליופי והברק שלו. מכיוון שעל השטיח דורכים כל הזמן חשוב לשים לב למראה החיצוני של השטיח ולשים לב שמקפידים לנקות אותו מדי פעם. אחת לכמה חודשים או סביב מועדי החגים, למשל, כדאי להזמין חברת ניקיון מקצועית עם עובדים שיגיעו עם מכונות הניקיון החזקות והתעשייתיות וכך להחזיר לשטיח את המראה המושלם והיפה שלו, מראה שבאמצעים ביתיים אי אפשר להשיג.

עבור לתוכן העמוד