חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

האתר ASK5 להשוואת מחירי הובלות נערך לקיץ עם מוקד 24 שעות

תמונה: 123rf (הגדל)

לאור הביקוש הגבוהה לשירותי הובלה בחודשי הקיץ, נערכים באתר ASK5 עם מוקד מענה אנושי 24 שעות ביממה, ומשפרים את השירות לצרכנים שמעוניינים להשוות מחירי הובלות דירה כך שיוכלו לעשות את זה בכל יום ובכל שעה.


ASK5 הובלות – מה זה בכלל?

הובלות ASK5 בא לסייע לצרכנים שמחפשים שירותי הובלה, באמצעות השוואה ייחודית של מספר הצעות מחיר של מובילים וחברות הובלה שפנויות בתאריך שנבחר על ידי הלקוח, במסגרת פלטפורמה ייחודית שבה המובילים מתחרים האחד בשני מתוך מטרה שההצעה שלהם תהיה זאת שתיבחר על ידי הלקוח הפוטנציאלי.


באופן הזה יכול מי שמחפש שירותי הובלה להזמין מובילים במהירות ובמחירים זולים יותר מהממוצע.

מעבר לכך, האתר ASK5 מספק תחת קורת גג אחת את האפשרות להשוות מגוון רחב של שירותים נלווים כמו אריזה, הובלה עם מנוף, אחסון דירה ועוד.

אחד היתרונות הבולטים של האתר ASK5 בא לידי ביטוי בכך שהוא מאפשר לכם לקבל הצעות מחיר ממספר חברות הובלה רלוונטיות במקום אחד, במהירות ובקלות, בלי להתחייב ובלי לשלם שקל.

למה זה מהווה יתרון אתם שואלים? מכיוון שחברה שמספקת לכם הצעת מחיר יודעת שבמקביל מספר חברות נוספות עושות את זה גם כן.

בפועל, זה גורם לתחרות טובה בין חברות ההובלה, כשכל המטרה שלהן היא לזכות בכם כלקוחות הבאים שלה.

ההשוואה נעשית באופן דיסקרטי כך שאף אחד מלבדכם אינו יודע אילו הצעות קבלתם, מה שמגביר את התחרות והוזלת המחירים.


כיצד נעשית השוואת מחיר הובלה באתר ASK5?

נכנסתם לאתר ASK5? מצוין, כעת כל מה שעליכם לעשות הוא למלא את הפרטים של ההובלה שלכם על מנת לקבל את הצעות המחיר.

הכניסו את כל הפרטים הרלוונטיים, את השם שלכם, הכתובת שממנה אתם עובדים והכתובת שאליה אתם עוברים, וכמובן את סוג ההובלה.

זהו, כעת בקליק אחד אתם יכולים לקבל מספר הצעות מחיר, להשוות ביניהן, לעשות משא ומתן בין המובילים על ההצעה וכמובן לקחת את הצעת המחיר הטובה ביותר עבורכם.

באופן הזה ניתן להוביל כמעט כל דבר לכל מקום, במחירים זולים יותר, ולא בגלל שמישהו בא להתפשר על המחיר, אלא מתוך הסיבה שהמחירים במרבית המקרים הם נגזרת של היצע וביקוש, ובאמצעות ASK5, ניתן להגיע בדיוק אל אותן חברות הובלה שצריכות ורוצות לעבוד ביום שבו אתם זקוקים להן.


כיצד בא לידי ביטוי היתרן שבהשוואת מחירי הובלה ב-ASK5?

היתרון בהשוואת המחירים בדרך שבה היא נעשית באתר ASK5, יכולה להתברר כמשהו שמוזיל את ההובלה בעשרות אחוזים ולעתים אפילו יותר, וככל שמדובר בהובלה גדולה יותר, ככה המשמעות שההוזלה מקבלת, הולכת ועולה.

מעבר לכך, מי שכבר חיפש בעבר מובילים, יודע שזה יכול לקחת זמן, מהסיבה הפשוטה שבדרך כלל לא ניתן לדעת מי פנוי בתאריך והשעה הרצויים על ידכם, ומי מתאים וערוך לבצע את ההובלה.

באתר ASK5 לא רק שעוזרים לכם להשוות הצעות מחיר, אלא גם עוזרים לכם לקבל הצעות שמתאימות בדיוק לכם ובכלל זה מחברות ומובילים פנויים בתאריך הרצוי ושמתאימים לביצוע ההובלה שלכם.

באתר ישנן למעלה מ-100 חברות הובלה בפריסה ארצית, כך שהיכולת שלכם למצוא מובילים בכל זמן נתון ובמחירים זולים, גבוהה למדי.


כלים לבחירת חברת הובלה ולמעבר דירה

מעבר למערכת השוואת המחירים, האתר ASK5 מביא מגוון רחב של כלים שמטרתם לסייע לכם להשוות מובילים, להוזיל את העלויות, לארוז דירה באופן חכם ואף להוזיל את המחיר ככל שניתן. כך, לצד מערכת השוואת הובלות, תוכלו למצוא מגוון מדריכים מקצועיים ואף חוזה הובלות שניתן לערוך ולהדפיס.


להשוות מחירי הובלה באופן חכם

קבלתם מספר הצעות מחיר? מצוין, כעת בחנו אותן בקפידה ובחרו אך ורק בהצעת המחיר שנראית לכם הכי מקצועית מכולן.

אם אתם מקבלים הצעת מחיר כללית שלא עושה לכם שכל ורק מעלה בלבכם ספקות ושאלות, המשיכו לחפש מובילים אחרים.

בנוסף, אם אתם מקבלים הצעת מחיר נמוכה מידי, היזהרו גם מזה. בסופו של דבר, אתם לא רוצים שהמחיר המשתלם יבוא על חשבון המקצועיות של ההובלה.

דברו עם נציג חברת ההובלה ושאלו אותו שאלות מנחות שהרי בסופו של דבר המטרה שלכם היא להבין האם הוא סבלני, רגוע ועונה לכם על כל השאלות שלכם לפני העבודה, גם אם הן מורכבות עבורו.

על מנת לעגן את כל ההסכמות וההבטחות, חשוב לחתום על חוזה שניתן כאמור להוריד באתר ASK5 בחינם.

מעבר לזה, אנחנו יכולים לתת לכם אין סוף טיפים מקצועיים, אך אנחנו מליצים לכם בחום רב להיכנס לאתר ולעיין במדריכים השונים שמתפרסמים שם באופן שוטף.


היתרון של האתר בתקופות העומס

אם אתם מתכוונים לעבור דירה במהלך הקיץ, חשוב להבין שהקושי למצוא מובילים מומלצים הולך ועולה.

למה זה קורה? מכיוון שבחודשי הקיץ או בחודשי הביקוש האחרים, המובילים פשוט עמוסים בעבודה ופשוט לא מצליחים להכניס ליומן שלהם הובלות חדשות.

מעבר לכך, המחירים נוטים להתייקר ב20% ויותר.

לכן, אם אתם יודעים מראש שאתם צריכים לעבור דירה במהלך הקיץ, מומלץ מאד ליצור קשר עם חברת הובלה כמה חודשים מראש על מנת להבטיח לעצמכם את המקום הפנוי.

השוואת מחירי הובלה באתר ASK5 מסייעת לכם למצוא את המובילים הזמינים בתאריך נתון, ויותר מכך, לאפשר לכם להשוות כמה כאלה, כך שבסופו של דבר אתם מקבלים מספר הצעות מחיר זולות מהממוצע, בוחרים במשתלמת מכולם, ויכולים להוביל כל דבר בכל מקום במהירות ובמחיר זול יותר.

עבור לתוכן העמוד