חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

השוואת ביטוח

השוואת ביטוח (הגדל)

עבור אנשים רבים, הניסיון הראשון שלנו ברכישת ביטוח הוא עבור נסיעה לחו"ל או ביטוח רכב. אבל בניית תוכנית ביטוח מקיפה היא דבר הכרחי לכל מי שרוצה להיות במצב כלכלי טוב.

אנו בטראסטי מכירים בכך שביטוח הוא חלק חיוני מכל תכנית פיננסית - לא רק עוד פריט ברשימת המטלות. המשימה שלנו היא לעזור לאנשים למצוא את העסקה הטובה ביותר על ביטוח נסיעות, ביטוח דירה, ביטוח בריאות ביטוח משכנתא ביטוח חיים ועוד. טראסטי הוא האתר הראשון שבאמת משווה הצעות לביטוח ולא מוכר לכם ביטוח ובאמצעות מנוע החיפוש שלנו תוכלו להגיע לפוליסות המשתלמות עבורכם מעשרות הצעות ביטוח שונות.


מדוע כל כך חשוב להשיג את פוליסת הביטוח הנכונה?

הביטוח מטרתו  להגן עליכם מפני הפסד כספי או נזק כלכלי. ללא ביטוח דירה ותכולה, אתם עלולים לאבד את אחת ההשקעות היקרות ביותר שלכם לאחר שריפה קטנה במטבח או פריצה לבית. אם אתם לא מבוטחים ונמצאים אשמים חלילה בתאונת דרכים, החסכונות שצברתם במשך החיים עלולים להיעלם במהירות.

אף אחד לא אוהב לחשוב על סיכונים אפשריים, אבל החיים מלאים בהם. ביטוח זו הדרך הטובה ביותר להגן עליכם, על ההשקעות שלכם ועל הקרובים אליכם. השוואת ביטוח זו הדרך להגיע למחירים הנוחים ביותר בין הצעות של חברות ביטוח וסוכני ביטוח באמצעות אובייקטיביות של מנוע החיפוש שמציע אתר טראסטי.


למה כדאי לבצע השוואת ביטוח לפני הרכישה?

בין אם אתם מזמינים חופשות לחול או קונים באינטרנט בגדים אופנתיים או מוצרי אלקטרוניקה אתם כנראה תמיד דואגים להשוות כל היבט של המוצר שאתם מעוניינים לרכוש. תמיד כדאי להשוות את התכונות, היתרונות והמחיר של הפריט על מנת לדאוג שתקבלו את הטוב ביותר לעצמכם ולקרובים שלכם.

הדבר נכון גם כאשר אתם מתכננים לרכוש פוליסת ביטוח כלשהי. עליכם תמיד להשוות את שיעורי הפרמיה של הביטוח, שכן הדבר יאפשר לכם לרכוש את פוליסת הביטוח המתאימה והמשתלמת ביותר.

הדבר נכון אם כבר יש לכם ביטוח קיים ואתם רוצים לבדוק אם ניתן לחסוך בעליות של הביטוח אותו אתם כבר רכשתם לרוב תגלו שאתם יכלו לחסוך עשרות אחוזים על אותו הביטוח בדיוק, כדאי לעשות את השוואת הביטוח, שכן זה יחסוך לכם זמן רב ויסייע לכם להגיע למחיר הטוב ביותר.


סוגי ביטוח: איזה ביטוח אתם באמת צריכים?

באופן כללי, עליכם לבטח את הנכסים העיקריים שלכם - כל דבר שיגרום לנזק פיננסי או לפגיעה כלכלית גדולה. בנוסף לכל אחריות אישית הקשורה לנכס זה וצד שלישי. המשמעות היא שכדאי לכם עשות ביטוח:

-        ביטוח רכב

-        ביטוח דירה למבנה

-        ביטוח דירה לתכולה

-        ביטוח בריאות

-        ביטוח נסיעות לחול

-        ביטוח חיים

-        ביטוח חיים משכנתא

-        ביטוח מבנה למשכנתא

כאשר אתם רוכשים ביטוח דירה או ביטוח רכב, אתם קונים גם ביטוח אחריות אישית צד ג'. ביטוח הרכב שלכם מגן עליכם במקרה שאתם פוגעים בגוף או ברכוש של אדם אחר. ביטוח הדירה שלכם מגן עליכם מפני תביעות מסוימות הקשורות לפגיעה של אדם בנכס שלכם.

 

 

איך עושים השוואת ביטוח עם טראסטי?

מנוע החיפוש הוא נוח, קל לשימוש ומקצועי, כך שכל אחד יכול להיעזר בו כדי לקבל הצעות מחיר מעולות עבור מגוון סוגי ביטוח.

על מנת להשתמש במנוע החיפוש, כל שעליכם לעשות זה לבחור את סוג הביטוח שאתם מעוניינים בו ולענות על כמה שאלות. לאחר מכן, אנחנו נציג עבורכם את האופציות הרלוונטיות והמשתלמות ביותר, בהתאם לצרכים שלכם. לבסוף, אתם תצטרכו לבחור מבין האפשרויות השונות. אנו מתחייבים להציע לכם את הפוליסות הטובות והנוחות ביותר, שכן אנו עובדים עם חברות אמינות ואיכותיות.


משווים וחוסכים בעליות הביטוח

באתר טראסטי לא מוכרים לכם ביטוח, מציעים לכם לדאוג שתוציאו כמה שפחות על ביטוח, ותקבלו כמה שיותר. אז אם אתם לא מרוצים מהפוליסה הנוכחית שלכם, או מעוניינים לרכוש ביטוח חדש – השתמשו במנוע החיפוש שלנו, ואנו מתחייבים שתמצאו את הצעות המחיר הנוחות והטובות ביותר בשוק.  

-        דגש על אובייקטיביות בהשוואה של כל סוגי הביטוח השונים.

-        לא מקדמים אף חברה ופועלים רק לטובת האינטרסים שלכם.

-        עושים זאת בשבילכם ללא עלות - זה פשוט בחינם!

-        תוכלו להשוות בין סוגים שונים של ביטוח במסגרת פלטפורמה אחת.

-        תוכלו להשוות ביטוחים קיימים שיש לכם כיום ולקבל עליהם הצעות להשוואה

 

עבור לתוכן העמוד