חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

UPS ובנק הפועלים מעודדות את הציבור לקנות בעסקים קטנים

ב-3-4 בינואר 2013, יתקיים יום העסקים הקטנים, יום בו כולם קונים בעסקים קטנים. מעל 8000 עסקים רשומים ייקחו חלק באירוע שנערך בחסות בנק הפועלים ובשיתוף הפעולה של UPS אשר תואם ע"י סוכנות הקד"מ אינוויז'ן בניהולו של תומר סגמן.

בשנים האחרונות התגברה פעילותם של עסקים קטנים ובינוניים בתחום השילוח הבינלאומי. UPS בישראל, שזיהתה את הדרישה הגוברת למתן מענה בנושא, הקימה מסלול ייחודי וראשון מסוגו לעסקים קטנים ובינוניים, שכל מטרתו לספק תנאים ייחודיים וליווי מקצועי למי שאין ברשותו הזמן והמשאבים לנהל ולממן את מערך הלוגיסטיקה ושרשרת אספקה. לרגל יום העסקים הקטנים, ובמהלך כל חודש ינואר תעניק UPS הטבה של 50% על שירותי הבלדרות הבינלאומית עבור לקוחות קטנים ובינוניים שיצטרפו למסלול העסקים.

רונן כהן, סמנכ"ל השיווק של UPS בישראל ציין "UPS החליטה להיות נושאת הדגל בתחום השילוח הבינלאומי עבור לקוחות קטנים ובינוניים. חקרנו ובדקנו את התחום והיה חשוב לנו להבין מהם הצרכים הייחודיים של לקוחות אלו. בשורה התחתונה ב-2011 השקנו מסלול מיוחד עבור לקוחות קטנים ובינוניים, המתבסס על שלושה עמודי תווך עיקריים: שירות מצוין, תמיכה מקצועית ותהליכי עבודה פשוטים. בעקבות התנאים הייחודיים הללו, מחלקת העסקים של UPS צמחה השנה ב-30%".

עבור לתוכן העמוד