חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מוצרי חברת 3M זכו בפרס בינלאומי יוקרתי לעיצוב לשנת 2013

מוצרי חברת 3M זכו בפרס בינלאומי יוקרתי לעיצוב לשנת 2013 (הגדל)

סדרת POST ITTM של חברת M3 זכתה בפרס יוקרתי בקטגוריית העיצוב של המגזין היוקרתי EOPA לשנת 2013. פתקיות  POST ITTMהדביקות מקלות עלינו לרשום הודעות תזכורות או מסרים וכן מאפשרות לארגן בקלות את השולחן. בישראל נמכרות בכל שנה כמיליון אריזות סטנדרטיות מהדגם הקלאסי.

 

בנימוקי השופטים לקבלת הפרס נכתב כי השופטים מחפשים מוצרים ייחודיים העונים על צרכיהם הבסיסים של הצרכנים. המותג שנבחר על ידי השופטים מבטא פונקציונאליות שלא באה על חשבון העיצוב האטרקטיבי. בתחרות השתתפו יותר מ-100 מותגים בינלאומיים.

 

בישראל הושקה הסדרה הזוכה בראש השנה האחרון. לפי נתוני 3M הצרכן הישראלי אהבו את העיצוב המקורי למעמד הפתקיות הדביקות ומעמד התפוח נמכר בעשרות אלפי יחידות בקרביץ ובחנויות כלי כתיבה בכל רחבי הארץ. לקראת חגי האהבה: יום המשפחה, הולנטיינס, ויום האישה הבינלאומי יצאו קרביץ יצאו במבצע מיוחד על המעמדים המעוצבים כל מי שמביא קופון המבצע מקבל את המעמדים ב- 19.9 ₪ במקום 30 ₪, בתוקף עד סוף פברואר או גמר המלאי.

 

גלי גולדשטיין ברעם, מנהלת השיווק בחטיבת מוצרי הצריכה בחברת M3 ישראל: "אנו גאים לשווק מותג בינלאומי מצליח בישראל. עיצוב המוצרים הוא קריטריון המפתח שלנו על מנת לחזק את העדפת הצרכן למותג שלנו ובכך אני יוצרים בידול לעומת שאר השוק. למרות שפתקיות POST ITTM אינן חדשות בשוק, המוצר מצליח שוב ושוב לפצח את צרכי הצרכן הן מבחינת העיצוב והן מבחינת שימוש."

 

פרס EOPA הוא פרס יוקרתי של המגזין הבינלאומי אשר ניתן מידי שנה למותגים מובילים ברחבי העולם. המגזין מופץ לעשרות אלפי קוראים במאות מדינות ברחבי העולם.

עבור לתוכן העמוד