חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חב' איירברלין וNIKI יעצימו את פעילותן בשוק הרוסי

אייר ברלין וחברת NIKI ימשיכו את המחויבות שלהן כלפי רוסיה בשנת 2013 במסגרת האסטרטגיה שלהן עבור מזרח אירופה.

"רוסיה היא שוק מרכזי וחשוב עבור אייר ברלין ו-NIKI והיא מהווה חלק מהאסטרטגיה שלנו עבור מזרח אירופה. אנו מרוצים מאוד שהמעמד היציב שלנו בשוק ברוסיה מתפתח באופן איתן ויש לנו תוכניות להמשך הגיבוש באזור זה. מספר האורחים שהטסנו בשנים האחרונות עלה באופן עקבי בזמן שהגדלנו את מספר הטיסות שאנו מציעים: בשנה שעברה כ-740,000 אורחים טסו עם אייר ברלין ו-NIKI במסלולים שבין גרמניה, אוסטריה ורוסיה," אמר פול גרגורוויץ', המנהל המסחרי של אייר ברלין, והוסיף : "כמו כן יותר ויותר אורחים מרוסיה השתמשו ברשת המסלולים הבינלאומית שלנו ועברו בברלין, דיסלדורף ווינה לטיסות המשך ליעדים מרוחקים יותר."

 

מאז שנת 2009 אייר ברלין ו-NIKI מפעילות טיסות בקוד משותף ביחד עם השותפה שלהן בוואן וורלד S7. "השותפות הוכיחה את עצמה כמוצלחת ביותר. אייר ברלין מציעה 109 טיסות בשבוע תחת מספרי טיסה של S7. לאורחים הטסים לרוסיה יש את האפשרות לקבוע עד 400 טיסות המשך בשבוע עם S7, לדוגמה דרך מוסקבה לנובוסיבירסק או אירקוטסק," אמר פול גרגורוויץ'.

 

אייר ברלין ו-NIKI, שותפתה האוסטרית, מפעילות טיסות מגרמניה ואוסטריה ולרוסיה מאז 2006 ו-2007 בהתאמה, והן מפתחות את רשת המסלולים שלהן באופן קבוע. בקיץ 2006 היו רק 19 טיסות מדי שבוע, בעוד בקיץ 2013 יהיו עד 70 טיסות של אייר ברלין ו-NIKI לרוסיה בשבוע.

אייר ברלין מפעילה עד שתי טיסות ביום ללא הפסקה מברלין, דיסלדורף ומינכן למוסקבה, סנט פטרבורג ומובלעת החוץ קלינינגרד; זוהי חברת התעופה היחידה בגרמניה, אוסטריה ושוויץ המציעה שירות זה.

עבור לתוכן העמוד