חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת האופנה נאוטיקה מתרחבת

רשת האופנה נאוטיקה מתרחבת (הגדל)

רשת נאוטיקה, הנמצאת בבעלות חברת אס. בי אן הלבשה ומונה  19 סניפים בפריסה ארצית, מתרחבת  בימים אלה עם שני סניפים חדשים במיקומים אסטרטגים בעזריאלי גבעתיים ובגרנד קניון בבאר שבע.  

 

סניף עזריאלי גבעתיים נפתח ב 25.3 והוא משתרע על שטח של  130 מ"ר והסניף בגרנד באר שבע עתיד להיפתח בסוף חודש אפריל וישתרע על שטח של 130 מ"ר.  פתיחת שתי החנויות נאמדות בהשקעה כוללת של כ 1.5 מליון ₪ .

 

החנויות החדשות מעוצבות ע"פ הקונספט הבינלאומי של המותג , קונספט המבטא מראה אופנתי, עדכני, עם דגש על אווירה נינוחה וחמימה. הקולקציה מותאמת לאורח חיים המתאים לשעות הפנאי, בהשראת עולם השייט והספורט וכוללת: חולצות פולו לגברים ונשים, חולצות טריקו מבדים איכותיים עם הדפסים, מכנסי ג'ינס, מכנסי כותנה,מכנסי ברמודות ,שמלות ועוד'

 

לדברי תומר ביטרמן, מנכ"ל נאוטיקה: "הרחבת  רשת חנויות נאוטיקה מעידה על דרישת הצרכנים למוצר איכותי, מוצר בינלאומי במחירים הוגנים." לדבריו: "הרשת תמנה 21 חנויות לאחר פתיחת שתי החנויות חדשות שיפתחו במהלך החודשים הקרובים. הקהל הישראלי מעריך איכות, יחד עם רגישות למחיר, המוצר של נאוטיקה, עונה על הצורך של שני הפרמטרים אלו."

עבור לתוכן העמוד