חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

MTV ודורקס בשיתוף פעולה בינלאומי חדש

שיתוף פעולה בינלאומי בין קרן להישאר בחיים של MTV – ובין דורקס המעודד את דור הY לקחת אחריות על הבריאות המינית שלו. הן באמצעות הקרן של MTV  שיוצרת ומפיצה תוכן מעניין בנושא מניעת HIV ואיידס ברחבי ערוצי MTV, במטרה לעצור את התפשטות נגיף הHIV בקרב צעירים. והן בין דורקס, המותג הגדול והמוכר ביותר בעולם המקדם הגנה בעת קיום יחסי מין במשך יותר מ- 80 שנים.

 

דורקס והקרן להישאר בחיים SAF) ), הודיעו על שיתוף פעולה המהווה ציון דרך מעורר השראה בנושא עידוד וקידום מודעות אצל צעירים ברחבי העולם לטובת לקיחת אחריות על בריאותם מינית.

שיתוף הפעולה בין שתי הענקיות- MTV ודורקס הוא רב שנתי ומתמשך שיתמקד בתמיכה וביצירה של תוכניות חדשניות להעצמת צעירים ובני נוער באימוץ עמדתם המינית והתנהגותם בנושא שמירה על בריאותם המינית. מטרת הפרויקט היא לפעול ביצירת דור ללא הידבקות ב HIV בעזרת חינוך מהפכני בתחום המיני.

 

השנה, תוכניות שיתוף הפעולה כוללת:

"פעילות בשטח" - תוכנית בה דורקס תתמוך הן בפן הכלכלי והן באמצעות הדרכה, חונכות וליווי בפרויקטים של הקרן באמריקה הלטינית, אירופה, אסיה ואפריקה.  הפעילות מתקיימת על ידי מנהיגים צעירים ושאפתנים  אשר חלקם מפיקים ירידים יצירתיים חינוכיים לקידום המודעות ל HIV בבתי ספר ואוניברסיטאות, החל מהדרכה להעצמת נשים צעירות בכדי שיקבלו החלטות מושכלות לגבי בריאות מינית, דרך הדרכה נכונה וקידום  חשיבות שימוש באמצעי מניעה באמצעות תיאטרון רחוב וכלה בשימוש בdj's  שיעבירו מסרים בשיריהם ובמוסיקה שלהם לטובת מין בטוח .

"מהפכה בחינוך המיני"-  התחייבות של בני נוער לקידום תוכנית  חינוכית  אשר תכלול סרט תיעודי, תשדירי שירות אשר יקושרו לאתר שיספק מידע בנושא התנהגות מינית חיובית. האתר יאפשר לצעירים לתרום מידע לחבריהם ברחבי העולם .

 

וולקר סיידו - מנהל קטגורית רווחה מינית בדורקס העולמית: "בריאות מינית ורווחה מינית הם  הליבה של הארגון שלנו. יש לנו חזון משותף לשיפור בריאות מינית עבור צעירים ברחבי העולם.כמו כן, יש לנו את האנרגיה, המחויבות והתשוקה בכדי לגרום לזה באמת לקרות. כמותג אשר מוביל ומקדם את נושא המודעות המינית אנו מאוד גאים לעבוד בשיתוף פעולה שכזה עם הקרן להישאר בחיים של MTV ואני מתרגש להביא את השת"פ הזה לחיים על מנת ליצור הבדל משמעותי לאנשים צעירים ברחבי העולם."

עבור לתוכן העמוד