חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חברת הולנדיה בשיתוף פעולה ייחודי עם אל-על

חברת הולנדיה, עיצבה מזרונים מיוחדים עבור המיטות במחלקה הראשונה בכל ציי המטוסים של אל-על, שישפרו את שעות השינה של הטסים למרחקים ארוכים וקצרים כאחד.

 

המזרנים של הולנדיה מסוג TEMPUR ידועים בתכונותיהם הייחודיות להפגת לחצים, ולהקלה בכל הקשור לבעיות גב וצוואר, כאבי מפרקים ובעיות בזרימת הדם. המזרן עוצב בהתאמה מיוחדת למושבי אל-על הנפתחים למיטות תוך מתן דגש מרבי לתנוחת הגוף בעת הטיסה במצבי ישיבה או שינה.

 

באירוע ההשקה שנערך בנוכחותם של אליעזר שקדי מנכ"ל אל-על היוצא, דוד מימון מנכ"ל אל-על החדש וצוות ההנהלה הבכירה של החברה אמר אבי ברססט, מנכ"ל הולנדיה: "שיתוף הפעולה עם אל-על הוא מסוג שיתופי הפעולה המאפשרים לנו למקסם את יכולות הולנדיה בתחום הנדסת השינה. שינה רציפה ותקינה היא ערובה למהלך תקין של חיי היומיום ובמיוחד לאוכלוסיית אנשי העסקים הטסים במחלקה הראשונה. שמחנו להיענות לבקשת אל-על לספק ללקוחותיה העסקיים חוויית שינה מהמעלה הראשונה, כך שיוכלו להמשיך בשגרת יומם מיד עם הנחיתה". 

 

כשנשאל מהו הצעד הבא של החברה בתחום, ענה ברססט כי הוא מתכוון לשלב את  הטמפור גם במושבי הטייסים, על ידי פיתוח כרית ייחודית עליה יוכלו לשבת. כריות מסוג זה נמכרות כבר עתה בחנויות ולכן נותרה רק ההתאמה למושב הטייס, דבר שהוא מאוד קל לביצוע.

 

בנוסף, מזרון ייחודי עוצב במיוחד לנשיא המדינה, מר שמעון פרס שיטוס בשבוע הבא לביקור ממלכתי בסין.

 

עבור לתוכן העמוד