חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מועדון לקוחות חדש לרשת ACE ו - AUTODEPOT

המועדון שמושק בימים אלו תחת הקונספט והסלוגן "תתרגלו לקבל יותר" מאפשר ללקוחות המחזיקים בכרטיס המועדון ליהנות ממגוון הטבות והנחות, מבצעים בלעדיים, ימי מכירה מיוחדים, הנחה קבועה על רהיטי דובל'ה ובנוסף ליהנות מהנחות קבועות על מוצרים הממותגים : ACE, AUTODEPT,MESSA וסופריטו. עלות ההצטרפות למועדון היא 29.90 ₪ בלבד לשנה כאשר עלות חידוש החברות למשך שנה נוספת היא 19.90 ש"ח  בלבד.

 

במעמד ההצטרפות תינתן הנחה של 10% בקנייה עד 300 ₪, כמו כן מוענקות הנחות והטבות נוספות: 10% מתנת יום הולדת בקנייה עד 1,000 ₪ (לא כולל אלקטרוניקה, סלולר, מחסנים וצמיגים), 5% הנחה קבועה על רהיטי דובל'ה, 10% הנחה קבועה על מוצרים הממותגים ACE,AUTO DEPOT ,MESSA וסופריטו, מבצעים בלעדיים אך ורק לחברי מועדון וימי מכירה מיוחדים. 

 

לדברי חגית טיש לוי, מנהלת השיווק של רשת  ACE ו- AUTODEPOT: "הקמת מועדון הלקוחות היא ביטוי לאסטרטגיה המובילה אותנו – שימת הלקוח וצרכיו במרכז. חבר המועדון ייהנה ממבצעים אטרקטיביים וייחודיים תוך התאמה לצורכיו ולהעדפותיו. חברות במועדון הלקוחות מעניקה  חוויה הן ברמת ההטבות והן ברמת הערכים הנוספים מהם ייהנו חברי המועדון שלנו. "תתרגלו לקבל יותר" - זו לא סיסמה, אלא מה שמנחה אותנו בעשייה היום יומית עבור חברי המועדון שלנו."

עבור לתוכן העמוד