חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

עיצוב קונספט "החלילן מהמלין" לפארק נחשונית

פארק נחשונית, בקיבוץ נחשונים, סיים בימים אלה פרויקט שיפוץ, שדרוג  ועיצוב מחדש,  באמצעות האדריכלית ומעצבת הפנים, יפית רותם.

הקונספט  שנבחר בחידוש המקום,  נלקח מתוך השראה עיצובית בדמותו של "החלילן מהמלין", אשר מתוך החליל שלו מופצים בלונים צבעוניים רבים.

במסגרת הפרויקט בוצעו בין היתר רחבות הכניסה הוחלפו ועוצבו מחדש,  שולחנות הפארק שודרגו, בימת המופעים נצבעה צביעה אומנותית,  חודשה רחבת האמפי המשמשת למופעים, הגדרות והביתנים ברחבי הפארק כוסו בברזנטים בגרפיקה המשלבת דמויות ילדים ובלונים עם דמותו של ה"חלילן מהמלין", שטח הכניסה דוגלל בדגלים צבעוניים בצבעי הבסיס של הפרויקט ועוד.
 
לדברי יפית רותם, אדריכלית ומעצבת פנים: "מדובר בפרויקט מאתגר המחבר בין עולם התוכן של הילדים וחוויה משפחתית מלאה. השדרוג והעיצוב מחדש של הפארק נעשה  בחומרים איכותיים ויציבים המתאימים לעיצוב סביבתי. השתמשתי בצבעי היסוד השמחים על מנת ליצור אווירה עליזה שכל ילד מתחבר אליה ומצד שני נעימה גם למבוגרים".


לדברי ירון הדר, מנכ"ל פארק נחשונית: "רצינו להעביר דרך העיצוב החדש, מסר של חדשנות וצבעוניות, כיאה לעולמם של ילדים. התחברתי מיד לרעיון העיצובי של האדריכלית יפית רותם, אשר היה שונה וחדשני בעיני מול הצעות אחרות שבחנתי".
 
בימים אלה נמשכות עבודות השיפוץ במתחם הפארק ויכללו: שדרוג שטחי הבריכות, תוספת של דמויות גדולות,  עיצוב  שטח הקארטינג והמכוניות המתנגשות בהשראת הסרט "מכוניות" של דיסני, שתילת עצי פרי מניבים, צביעת שערי הכניסה ועוד.
 

עבור לתוכן העמוד