חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

דומינוס מתרחבת גם לקינוחים

דומינו'ס פיצה מביאה גרסת קינוח מיוחדת לחופשת הקיץ בלבד. לאחר שהשיקה בתחילת הקיץ את סדרת הפיצות המוגזמות, עם "מוגזמת פפרוני", מוגזמת "גבינות" ומוגזמת "פטריות", משיקה הרשת את הקינוח המוטרף והמוגזם של הסדרה: תכירו את "מוגזמת שוקולד m&m", פיצת קינוח משוקולד המיועדת למספר סועדים, כפינוק בסיום הארוחה.

מוגזמת שוקולד m&m's מבוססת על בצק פריך, בגודל פיצה אישית, קרם ריקוטה מפנק, שוקולד אגוזים בלגי משובח עם פצפוצי שוקולד לבן וטוויסט מקורי - סוכריות ה- m&m's המוכרות והאהובות על כולנו! "מוגזמת שוקולד m&m's" של דומינו'ס תשווק במהדורה מוגבלת עד סוף אוגוסט במחיר של ב- 24.90 ₪ בלבד!


עידו פרידמן, סמנכ"ל שיווק רשת דומינו'ס פיצה: "חופשת הקיץ בעיצומה ומשפחות רבות מחפשות פעילויות ובילויים משפחתיים בחוץ. זה בדיוק הזמן לשדרג את התפריט עם קינוח כייפי המגיע היישר מסדרת "המוגזמות" שלנו וללא ספק צפוי ללהיט בקרב לקוחותינו. מוגזמת שוקולד m&m's מהווה דוגמא לחדשנות מוצרית העומדת בבסיס הפעילות שלנו בדומינו'ס: שיתוף הפעולה בין הרשת לבין מותג השוקולד הבינלאומי m&m's, מספק הזדמנות חד פעמית לקהל הרחב ליהנות מקינוח משפחתי מושלם המתאים למבוגרים ולילדים כאחד".

 

עבור לתוכן העמוד