חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מועדון הצרכנות הוט משיק ארנק החכם

מועדון הצרכנות 'הוט', הגדול במדינה, ממשיך להוזיל את יוקר המחייה ומשיק ל-250 אלף העמיתים את "הארנק החכם" - פתרון טכנולוגי המבוסס על כרטיס נטען שיעניק הנחה של 15% בעשרות רשתות מובילות. בשונה מכרטיסים דומים בשוק או קניית תווי שי, את "הארנק החכם" של הוט אין צורך לטעון בסכומים גדולים מראש. רגע לפני התשלום בקופה מזינים את סכום הקניה המדויק באפליקציה. האפליקציה מחשבת אוטומטית את הסכום הנדרש לתשלום בניכוי ההנחה. אם מסיבה כלשהי יש יתרת זכות ב"ארנק החכם", יתרה זו נלקחת בחשבון ומופחתת אף היא מהסכום הדרוש לתשלום. עם ביצוע התשלום יתרת הזכות בארנק החכם תתאפס. יתרון זה מבטל את החשש מאובדן/גניבה של הכרטיס וכן לא מחייב את הצרכנים להחליט מראש על סכומי קנייה עתידיים בהיקפים גדולים.

 

בין הרשתות שיכבדו את הכרטיס הנטען:  פוקס (ביגוד ועיצוב לבית), גולף, מנגו, סטימצקי, המשביר לצרכן, קפה קפה, ורדינון, כיתן, מגה ספורט, 4שף, סולוג, טופ-שופ, פולגת, לי קופר, נאוטיקה, אמריקן קומפורט, גוד נייט, אמריקן איגל, הוניגמן, בלו בירד, בילבונג, נעמן, אינטימה ורבות נוספות. את חנויות של הרשתות ניתן לאתר באמצעות האפליקציה מבוססת המיקום של המועדון,  ברוב הרשתות יתאפשר כפל מבצעים והנחות, בכפוף למדיניות של כל רשת.

 

מנכ"ל מועדון הוט, יורי מרק, אמר היום: "מועדון הוט הינו למעשה קבוצת הרכישה הגדולה ביותר כיום בישראל, עם יותר מ-250 אלף עמיתים. העוצמה שלנו מאפשרת להגיע להסדרים אטרקטיביים מול הרשתות ולהוזיל באופן משמעותי את יוקר המחיה למאות אלפי אנשים בישראל. אנו עושים שימוש גם בכלים טכנולוגיים מתקדמים על מנת להנגיש את ההנחות ולעודד חיסכון יומיומי בכל תחומי הקמעונאות בקרב החברים שלנו".

עבור לתוכן העמוד