חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

OBV פותחת נציגות בעמק הסיליקון

לאחר 10 שנים של קידום גיוסי הון בישראל, בוטיק בנקאות ההשקעות של משפחת מקוב, אורנג' בלוסום ונצ'רס (OBV)  מקימה נציגות ראשונה מעבר לים. ב-OBV בחרו לפתוח את הנציגות הראשונה בארה"ב בסיליקון ואלי - והיא תנוהל על ידי נציג מקומי בעל ניסיון בתחום  ההשקעות והיכרות עם קרנות וגופי השקעה.

 

אריאל מקוב, מנכ"ל OBV ציין כי :"אנו מתכוונים לפעול בארה"ב כנקודת קישור בין משקיעים פוטנציאליים וחברות סטארט אפ ישראליות - על מנת לייעל את תהליכי הגיוס.  החברות המתאימות עבור המשקיעים איתם אנו עובדים הינן חברות מתחומי הטכנולוגיה ומדעי החיים הנמצאות בסבב גיוס שני או ראשון מתקדם השוקלות גיוס של 5 מיליון דולר ויותר".

 

נוכחות בסיליקון ואלי תאפשר ללקוחות -OBV נגישות יעילה , רחבה ומהירה לקרנות הון סיכון ומשקיעים המכירים היטב את ההייטק הישראלי – ולנוספים רבים שטרם התנסו בהשקעות בישראל אולם מגלים עניין לבחון השקעות.

 

קליפורניה ידועה אף בהיותה בית יוצר ל- Family Officesשל כ-80 מיליארדרים הקשורים לעסקי טכנולוגיה, ביניהם : ביל גייטס, אריק שמידט,מרק צוקרברג וסרגי ברין וכמה מכוכבי הוליווד. OBV מתכוונת להקדיש תשומת לב מיוחדת להגברת העניין של גורמי השקעה אלה בישראל.                                                                                           

 

ב-OBV מעריכים כי הנוכחות בסיליקון ואלי צפויה להביא  להרחבת מעגל מעורבות "משקיעי על" בישראל , לגידול בהשקעות ולפתיחת נציגויות בישראל   -  ותעשיית חברות הזנק בישראל תצא נשכרת  "בגדול" בשל כך.

עבור לתוכן העמוד