חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

סודהסטרים מציגה מהדורה מעוצבת של בקבוקים לאביב

סודהסטרים מציגה מהדורה מעוצבת של בקבוקים לאביב

בהמשך להצלחת מהדורת הבקבוקים שהושקה בראש השנה, החליטו סודהסטרים להמשיך את קמפיין איכות הסביבה המעודד שימוש בבקבוקים רב פעמיים, ולהשיק מהדורת בקבוקים אביבית מיוחדת לקראת חג הפסח, המעוצבת ברוח הטרנד העולמי של Infused Water (מי סודה מעושרים בפירות ותבלינים טריים).

 

זה החג השני בו סודהסטרים מוציאה בקבוקים בעיצוב ייחודי במתכונת חג חגיגית המאפשרת להתחדש בעצמנו, או להעניק מתנה ייחודית לקרובינו.

הבקבוקים מהווים אלטרנטיבת אירוח דקורטיבית לשולחן החג, ומסייעים לחיזוק הרגלי שתייה בריאים יותר של כל המשפחה. מעבר לעיצובם המרשים של כלל הבקבוקים, הם מאפשרים לחסוך כסף וזיהום סביבתי רב הנגרם משימוש בבקבוקים חד פעמיים.

 

על גבי אריזת הבקבוקים מצורפים שלושה מתכונים להצעות הגשה המשדרגות את הסודה, ותואמות את הפירות המעטרים את הבקבוקים (אננס, תות ולימון). ההכנה היא קלה ומהירה (השריית הפירות למשך שעה), ובסופה מתקבל משקה טרי מרענן וייחודי בעל טעם עשיר, ללא רכיבים מלאכותיים.

מתחילים בהגזת מים באמצעות ברי המשקאות של סודהסטרים, ולאחר מכן מוסיפים:

 

מנכ"ל חברת סודהסטרים ישראל, תמיר מלמוד, אמר לרגל השקת מהדורת הבקבוקים החדשה: "לרגל חג האביב, אנחנו שמחים להשיק מהדורה מיוחדת של בקבוקים דקורטיביים רב פעמיים חדשים המאפשרים להחליף את שישיות המשקאות בשתייה בריאה ומשודרגת יותר. בקבוקים אלו לא רק מותאמים להגזת הסודה במכשירי סודהסטרים, אלא עומדים בפני עצמם כמוצרים שימושיים ומעוצבים המהווים מתנה מושלמת לחג, המשדרגת כל חווית אירוח. כך, יכולה משפחה ישראלית גם ליהנות משולחן החג עם בקבוקים מסוגננים וייחודיים, גם לוותר על המשקאות הממותקים וגם לשמור על הסביבה, שכן בקבוק סודהסטרים אחד חוסך למשפחה הישראלית הממוצעת 3833 בקבוקי פלסטיק בשלוש שנים".

עבור לתוכן העמוד