חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אמריקן אקספרס ישראל מחדשת את ההסכם עם מועדון הלקוחות פלייקארד

אמריקן אקספרס ישראל מחדשת את ההסכם עם מועדון הלקוחות פלייקארד

פועלים אקספרס מקבוצת ישראכרט, המנפיקה  של כרטיסי אמריקן אקספרס בישראל, חתמה עם אל על הסכם התקשרות בעניין הנפקה ותפעול של כרטיסי אשראי ממותגים לחברי מועדון הנוסע המתמיד של החברה, מסוג פרימיום, לתקופה של שבע שנים עד 1 בספטמבר 2026

 

לפי ההסכם פועלים אקספרס בע"מ תנפיק כרטיס אמריקן אקספרס פלייקארד פרימיום ללקוחות בנקאיים וחוץ בנקאיים. כרטיס אשראי ממותג פרימיום יונפק ללקוחות יוקרה אשר עומדים בתנאי זכאות מתאימים, ויקנה למחזיק הכרטיס הצעת ערך ייחודית ועדיפה באמצעות מגוון הטבות, המבוססות רובן על היקף הפעילות בו ומקנה צבירה אוטומטית של נקודות הנוסע המתמיד ביחס ההמרה הטוב ביותר בישראל.

 

עידו עלמני, מנהל פעילות כרטיסי אמריקן אקספרס בישראל: "אמריקן אקספרס ככרטיס האשראי היוקרתי המוביל בישראל, מעניקה הצעות ערך מגוונות הפונות לקהלי הפרימיום, בדגש על תחומי התעופה ותיירות, לייפסטייל ותרבות. שיתוף הפעולה ההדוק בין החברות, נועד לשרת את לקוחותינו המשותפים ומאפשר לנו להציע ללקוחות כרטיס פלייקארד פרימיום ימשיכו ליהנות מהצעת התעופה היוקרתית והמובילה בישראל, בשילוב עם יתרונות שירות הפרימיום שמציעה אמריקן אקספרס ומגוון הצעות ערך ייחודיות בארץ ובעולם".

 

רון וקסלר, מנכ"ל קבוצת ישראכרט: "קבוצת ישראכרט הינה קבוצת כרטיסי האשראי המובילה והגדולה בישראל ושמחה להיות חלק משמעותי במועדון פלייקארד פרימיום, באמצעות מותג הפרימיום של הקבוצה, אמריקן אקספרס. ישראכרט חרטה על דגלה תפיסה מונחית צרכי לקוח, ומגוון המוצרים והמועדונים שהקבוצה מציעה מאפשרת לכל לקוח לבחור במוצר המתאים ביותר לצרכיו ורצונותיו. המשך שיתוף הפעולה עם אל על, חברת התעופה הלאומית והמובילה בישראל, יסייע לשמר את הצמיחה של מותג אמריקן אקספרס בתחום הפרימיום, ויחזק את מעמדה כחברת כרטיסי האשראי המובילה בישראל".

עבור לתוכן העמוד