חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מגדל משיקה מועדון לקוחות בתחום הבריאות

מגדל משיקה מועדון לקוחות בתחום הבריאות

מגדל השיקה את מגדל Active - תכנית לקידום אורח חיים בריא והקמת מועדון צרכני ללקוחות הבריאות שלה. מהלך  לקידום ביטוחי הבריאות ובו שורת הטבות משמעותיות ללקוחות שישמרו על תזונה, כושר גופני וגמילה מעישון. בהשקה שהתקיימה במעמד מנכ"ל החברה דורון ספיר, חלי ממן, גלעד אברהמסון ושותפים אסטרטגיים נוספים חשפה מגדל את ממדי הצמיחה בבריאות: קרוב למיליון מבוטחים.

 

 

מנכ"ל החברה דורון ספיר: "חשפנו הבוקר את השלב הראשון בתכנית לקידום אורח החיים הבריא של מגדל, במסגרתו אנו משיקים את מועדון לקוחות הבריאות שלנו שיעניק הטבות והנחות משמעותיות למקפידים על אורח החיים הבריא. מגדל דואגת ללקוחותיה לאורך הדרך ומעודדת את החיים הבריאים. במהלך השנה הקרובה נרחיב את המהלכים ואנו מאמינים כי חדשנותה של מגדל והראיה הצרכנית שלנו תקדם את ערך הבריאות ותהיה סמן קדמי לתחום זה במגזר הפיננסי והביטוחי בישראל".

 

המהלך כולל שיתוף פעולה של מגדל עם גדולי היזמים והמהפכנים בעולם אורח החיים הבריא בישראל, וזאת במטרה להעניק ללקוחות מגדל בביטוחי הבריאות את המענה הרחב והטוב ביותר לשמירה על בריאותם. כאמור, זהו הצעד הראשון מתוך תכנית שלמה לקידום אורח החיים הבריא שמקדמת מגדל, כאשר בסופו המטרה היא להעניק הטבות והנחות ללקוחות שיעמיקו את השמירה על בריאותם.

 

בשלב זה, במסגרת המהלך ינתנו ללקוחות מגדל הטבות משמעותיות בחלי ממן, באברהמסון, פרופיט ונוספים – וזאת על מנת לעודד את השינוי באורחות החיים.

עבור לתוכן העמוד