חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

תוכנית לימודי מנהל העסקים מרחוק PowerMBA משיקה פעילות בישראל

תוכנית לימודי מנהל העסקים מרחוק PowerMBA משיקה פעילות בישראל

שוק הלמידה מרחוק בישראל הולך ומתחמם: The PowerMBA, המציעה תוכנית מקוונת ללימודי MBA במנהל עסקים, מכריזה על השקת פעילותה בישראל. התוכנית, שהיא בעלת שיעורי הצמיחה הגבוהים ביותר באירופה, מציעה קונספט לימוד ייחודי של למידה באמצעות שיעורים בני 15 דקות בלבד, מדי יום במשך 10 חודשים. הלימודים משלבים תאוריה וחיבור לעולם המעשה וכוללת הרצאות של מייסדי מותגים גלובליים מובילים בהם טסלה, יוטיוב, waze, שאזאם, Whole Food ועוד. 

 

התוכנית כוללת את מכלול הנושאים הנוגעים להקמה וניהול פעילות עסקית בתחומי השיווק המסורתי והדיגיטלי, אסטרטגיה עיסקית, תמחור, מימון, גיוס משאבים, ניהול מאזנים, פיתוח מיומנויות "רכות" ועוד. בצורה זו, הסטודנטים יכולים לרכוש בתוך זמן קצר יחסית ובעלויות ידידותיות את הכלים החדשניים והמעשיים ביותר הדרושים להם להתקדם לתפקידים ניהוליים או להקים עסק או מיזם. התוכנית כוללת 220 שיעורים של הרצאות, סיכומים, קייס סטאדיס, וחומרי עזר מקצועיים. 

 

The PowerMBA הוקמה בשנת 2017 על ידי ארבעה יזמים מספרד- ראפה גוזאלו, הוגו ארוולו, קיקה קוראל ובורה אדנרו ומעסיקה מעל 160 עובדים. בתוך זמן קצר זכתה להצלחה אדירה בספרד ודרום אמריקה ועד כה כ- 30,000 סטודנטים משתתפים בתוכנית. מעל 300 חברות, בהן דוגמת גוגל, EY, וודאפון ואחרות משלבות את תוכנית הלימודים במסגרת הכשרות העובדים שלהן. בסיום התוכנית, הבוגרים מקבלים תעודת גמר אשר מוכרת על ידי חברות מובילות בעולם ומונפקת באמצעות בלוקצ'יין.     

 

התוכנית מציבה אלטרנטיבה נגישה וברת השגה לעומת תוכניות MBA המסורתיות בהשכלה הגבוהה. היא מאפשרת לסטודנטים ולאנשים שכבר נמצאים במעגל העבודה לרכוש כלי ניהול עסקי מתקדמים באמצעות פלטפורמת לימודים מקוונת חדשנית, הנגישה מכל מקום ובכל שעה. כמו כן, התוכנית מציעה לסטודנטים ולבוגרי התוכנית חברות בקהילה גלובלית של PowerMBA הכוללת אירועים מקוונים, נטוורקינג ושיתוף ידע. היעד הוא להגיע בשנה הקרובה למספר של 120 אלף סטודנטים ברחבי העולם.

 

רפא גוזאלו, מייסד ומנכ"ל משותף PowerMBA, אמר: "החוקים נשברו. המטרה שלנו מאז ומעולם הייתה לאפשר דמוקרטיזציה של לימודי העסקים ואנו מאמינים שזוהי טרנספורציה הכרחית ששחקנים רבים בשוק יצטרכו לעבור. כעת, לאחר שנתיים של פעילות שהתמקדה בתוכנית בספרדית וזכתה להצלחה במדינות דוברות ספרדית בעולם, אנו מרחיבים את פעילותינו הגלובלית עם תוכנית מעודכנת ומורחבת באנגלית מדינות שונות בהן ארה"ב, קנדה, בריטניה, גרמניה וישראל. כאומת הסטארט-אפ, המהווה מודל לחדשנות ויזמות, אנו רואים בישראל יעד חשוב,  מאמינים שהמודל שלנו רלבנטי לפרופיל היזמי שלה, ומצפים לשלב הסטודנטים ישראלים בתוכנית". 

 

עוד ציין, כי "מגיפת הקורונה שעצרה את הפעילות העיסקית ואת התנועה בין מדינות בכל העולם, הגדילה את ההכרה בצורך בתוכנית כמו שלנו, המאפשרת ללמוד מכל מקום ובכל זמן תוכנית לימודים מלאה ולא קורס מקצועי נקודתי. הרצון לבצע אינטגרציה טובה יותר של תאורייה עם חיבור לשטח, הביא אותנו לעבוד בצמידות עם מנהיגים עסקיים בולטים מרחבי העולם. בחודשים האחרונים ראתה התוכנית גידול במספר הסטודנטים, בהם מנהלים בדרגות ביניים ובכירים, מנהלי עסקים ויזמים, אשר מעוניינים לרכוש ידע על מנת לקדם את עצמם ואת עסקיהם. אנו רוצים להעניק לסטודנטים שלנו תחושת שייכות, שהם שייכים למוסד לימודי, לכן אנו מקיימים אירועי נטוורקינג ו – Meetups ממש כפי שיש במוסדות אקדמיים אחרים."

 

בין המרצים בתוכנית נמנים מייסדים של המותגים הגדולים בעולם הכוללים את אורי לוין (יזם, מייסד Waze), צ'אד הורלי (מייסד Youtube), מרטין אברהרד (מייסד שותף ב-Tesla), כריס ברטון (מייסד Shazam), ג'ון מאק-קי (מייסד Whole Foods) ואחרים.

 

כריס בארטון, מייסד שותף של שאזאם: "תוכנית The PowerMBA היא הגישה המודרנית ללמידה, אשר תכשיר רבים ממנהיגי העתיד של עולמות העסקים והיזמות". 

הוגו אראוולו, יו"ר PowerMBA, אמר , "בחרנו במכוון שלא לקבל הסמכה משום מוסד אוניברסיטאי על מנת שלא להיות כבולים לתוכניות הקיימות, ובכדי שנוכל ליהנות ממקסימום גמישות בעדכון תוכנית הלימודים שלנו".  

עלות התוכנית 750 דולר (לנרשמים עד ה - 17 ביוני) והיא צפויה להתחיל בספטמבר 2020. הנרשמים אחרי 17 ביוני ישלמו את המחיר המלא של התוכנית, 1,000 דולר.

עבור לתוכן העמוד