חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רימון כהן ושות' מיזגה לתוכה את הפעילות של משרד יחסי הציבור דרזנר תקשורת

רימון כהן ושות'  מיזגה לתוכה את הפעילות של משרד יחסי הציבור דרזנר תקשורת

חברת האסטרטגיה ויחסי הציבור רימון כהן ושות', בניהולו של רוני רימון מיזגה לתוכה את הפעילות של משרד יחסי הציבור דרזנר תקשורת, בבעלותה של לימור דרזנר, המתמחה בתחומי צרכנות, בריאות, תעשייה, קולינריה ולייף-סטייל, מזה כעשור. היחידה בניהולה של לימור דרזנר תעניק שירותי יחסי ציבור, אסטרטגיה, ניהול משברים ורשתות חברתיות בצמוד למייסד המשרד רוני רימון וצוות יועצי תקשורת מומחים ובכירים.

 

לימור דרזנר החלה את הקריירה המקצועית שלה בענף הפרסום במשרד באומן בר ריבנאי ולפני כעשר שנים עברה לענף יחסי הציבור והדוברות. לאורך השנים ליוותה תקשורתית לקוחות מגוונים על שלל צרכיהם כגון :מכבי שרותי בריאות, רשת מרפאות פרופורציה, איגוד הפרסום הישראלי והבצפר, התאחדות המלאכה והתעשיה, אירגון הקוסמטיקאיות בישראל, פירמת עו"ד אילון אורון, רשתות המזון של משפחת אדרי בלאק, טמפל בר. משק ברזילי ועוד.

 

רוני רימון: "תחומי ההתמחות של לימור דרזנר יהוו תוספת חשובה במכלול התחומים בהם אנו עוסקים - יעוץ תקשורתי, ומתן שירותי דיגיטל לחברות וגופים כלכליים, חברות היי-טק, משרדי עורכי דין, ארגונים ציבוריים, מוסדות השכלה גבוהה וחינוך. לחברה התמחות מיוחדת בניהול משברים ומאבקים תקשורתיים. צירופה של לימור לקבוצתנו היא צעד נוסף בהתפתחות החברה: לאחרונה פתחנו יחידה ליחסי ציבור בינלאומיים ויש לנו עוד תוכניות התפתחות בקנה. לימור היא בדיוק אשת המקצוע אותה חיפשנו – בעלת איכויות מקצועיות מעולות, נסיון רב, ויכולת השתלבות עם הצוות הקיים. אני משוכנע שיחד נחדור לתחומי יחסי ציבור חדשים".


עבור לתוכן העמוד