חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ניופאן קיבלה את הזיכיון לשיווק מוצרי Hoover בישראל

קרדיט תמונה: Hoover (הגדל)

ניופאן, יבואנית מוצרי החשמל המובילה בישראל החלה לייבא ארצה את המותג הותיק Hoover. החברה תייבא תחילה מייבשי ומכונות כביסה ובהמשך גם שואבי אבק, מקררים, תנורים  ומוצרי מטבח נוספים. ליין המוצרים החדש אשר יושק ב- 2021 ילווה בקמפיין פרסומי בהיקף של 1מיליון דולר.


Hoover בעבר היה מזוהה עם עולם השואבים, במרוצת השנים התפתח וכיום נותן מענה למגוון רחב של קטגוריות וקווי מוצר שונים החל ממייבשים ומכונות כביסה ועד למקררים.

האגף האירופי של הובר התפצל  ב-1993 מחברת האם ונרכש בידי חברת קנדי שבסיסה בברוגריו שבאיטליה. החברה נרכשה ע"י Haier Europe לפני שנתיים.

המותג Hoover הינו חלק מקבוצת Haier אשר ניופאן משמשת, מעל עשור, כיבואנית הבלעדית של מגוון מוצרי Haier  בישראל ומנהלת קשרים עסקיים הדוקים עם הספק בחו"ל, כחלק משיתוף הפעולה המוצלח והאמון בין החברות בחרה Haier  לרכז את כלל פעילות מותגיה תחת חברת ניפאן.

המותג Hoover פונה לקהל צעיר, זוגות צעירים ובעל אפליקציה בטכנולוגית  IOT – לשליטה מרחוק . המותג מספק מוצרי איכות עם תמורה הוגנת לעלות ומענה על צרכים שונים בהחזקה הביתית. ממחקר שנעשה על ידי החברה להבנת תפיסות צרכניות ניכר ש Hoover ניתפס כמותג איכותי ומזוהה ע"י קהל בוגר (35+).


מורן דאי, סמנכ"לית שיווק, ניופאן: "אנחנו שמחים על הצטרפות המותג Hoover  לניופאן ומצפים לפעילות מותגית ענפה. החל מינואר 2021 ובמהלך החציון הראשון של השנה נשיק קטגוריות וקווי מוצר מתקדמים נוספים שיתנו מענה טכנולוגי, חדשני ועיצובי לצרכנים שלנו. ניופאן קשובה לצרכן, לצרכיו, לטרנדים המשתנים, להתפתחות הטכנולוגיה ומייבאת מוצרים אשר יטיבו את הפעילות היומיומית בבית. החברה תמשיך להרחיב את ההיצע ולענות לביקושים בדרך הטובה ביותר".

עבור לתוכן העמוד