חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

ג'לאל בנא והאחים בייסברג משיקים את AYWA -תקשורת שיווקית לחברה הערבית

קרדיט תמונה: שטארסטוק (הגדל)
קרדיט תמונה: שטארסטוק
החברה החדשה בקבוצה תפעל מהגליל ותספק שירותי ייעוץ אסטרטגי תקשורתי ודוברות לחברה הערבית בישראל ובעולם

קבוצת התקשורת השיווקית Baysberg Team של האחים אלמוג וגל בייסברג, חברה לאיש התקשורת והאסטרטג ג'לאל בנא, ובימים אלו משיקה את AYWA ("נכון ומדויק" בערבית), חברה המתמחה ביחסי ציבור בתקשורת הערבית הישראלית והעולמית.

היות ורבים מהעסקים במגזר הערבי, במיוחד אלו העוסקים במכירת מוצרים ליהודים וערבים, לא הצליחו להתאושש ממשבר הקורונה, עסקים וארגונים עסקיים זיהו את ההזדמנות להיכנס לשוק, ולפעול אל מול החברה הערבית.

ג'לאל בנא, אשר נחשב לאחד מאנשי התקשורת והיועצים האסטרטגיים הוותיקים והמובילים בחברה הערבית בישראל, ישמש כמנכ"ל .AYWA החברה החדשה תפעל מהגליל ותספק ללקוחותיה, ערבים ויהודים, שירותי ייעוץ אסטרטגי, ייעוץ תקשורתי ודוברות, שירותי דיגיטל, מיצוב ותדמית, התמודדות במצבי לחץ ומשבר, ניהול קמפיינים תקשורתיים ועוד.

ג'לאל בנא, מנכ"ל AYWA: "מתחילת הקריירה שלי האמנתי בחיבור ובשותפות היהודית הערבית האמתית, כיום אנו עושים את זה הלכה למעשה, החיבור שלנו לא רק עסקי, רבים עדיין לא גילו את הצדדים הטובים והחיוביים וההזדמנויות שיש בחברה הערבית בישראל שלא לדבר על העולם הערבי והמפרץ. השאיפה שלנו היא מתן מענה מקצועי אמין ומהיר בכל התחומים תחת קורת גג אחת. ולא במקרה החלטנו שפעילות החברה תהיה באזור הגליל, המהווה פסיפס של החברה הישראלית".

גל בייסברג, מנכ"ל Baysberg Team: "אנו מברכים על הצטרפות AYWA למשפחת החברות בקבוצה. אנו מברכים את שותפנו החדש ג'לאל בנא ובטוחים כי מצפה לנו עתיד מבטיח יחד. החברה הערבית בישראל היא חלק בלתי נפרד מהמשק והגיעה העת לעבוד מולה באופן המקצועי ביותר. בנוסף, עם התנופה המדינית וכינון היחסים עם מדינות נוספות ברחבי המזרח התיכון – ישנה חשיבות בפיתוח כלי עבודה מתאימים".

Baysberg Team מחזיקה בבעלותה ארבע חברות מרכזיות - פירמת הייעוץ התקשורתי "גלאי תקשורת", GAL MEDIA - סוכנות מדיה ודיגיטל ו-SAY, סטודיו לעיצוב ומיתוג. הקבוצה מעניקה שירותי דיגיטל, דוברות ויחסי ציבור, למשרדי ממשלה, גופים ציבוריים, רשויות מקומיות, חברות נדל"ן, היי-טק, עמותות, מפעלי תרבות, חברות קמעונאיות, חברות פרטיות ואישים רבים.
עבור לתוכן העמוד