חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קידום אתרים: כיצד לשחות עם הכרישים?

ייתכן ששאלתם את עצמכם כבר בעבר כמה אתם שווים, ואני לא מתכוונת לכמה כסף אתם מביאים הביתה מדי חודש או כמה נכסים אתם מחזיקים ברשותכם. אני מדברת על מה אתם בעצם מביאים???

 

בואו נסתכל רגע על המצב הבא: יש בידכם מוצר חדש שיכול להפוך את חייהם של אלפי ואולי אפילו מיליוני אנשים לקלים יותר או טובים יותר ואתם מנסים להתחיל לשווק את המוצר שלכם: מרימים טלפונים לחברות, ארגונים וגם לפרטיים, אבל כולם דוחים אתכם מאחר והם לא ממש שמעו עליכם.

אין לכם מוניטין של איל-תקשורת, אתם לא מנכ"לים של בנק גדול ולא שפטו את החליפה החדשה שלכם במשטרת האופנה... במילים אחרות: עוד לא בניתם מוניטין. המצב הוא כזה שיש לכם מוצר נפלא אבל מאחר ואף אחד לא שמע עליכם – אין לכם לקוחות.

 

אני לא מתכוונת למכור לכם סיפורים, מוניטין לא נבנה בכמה ימים, זו עבודה מתמשכת. אבל כאשר מדובר ברשת האינטרנט, העניינים זזים הרבה יותר מהר. בעזרת קידום אתרים מקצועי ושיווק נכון באינטרנט אפשר לבנות שם טוב מהר יחסית, אפשר לקפוץ למים ולהתחיל לשחות עם הכרישים.

 

קידום אתרים ושיווק באינטרנט פירושם יצירת נוכחות ברשת; מיקום גבוהה במנועי החיפוש, כתיבת בלוגים, מענה מקצועי לשאלות גולשים (הלקוחות הפוטנציאליים שלכם) בפורומים, כול אלה בונים את השם שלכם ברשת. נקודה. ככה אתם משאירים את חותמכם, וכאשר עסקאות נסגרות או לא נסגרות על בסיס המוניטין שצברתם – יש יתרון אדיר לעולם הווירטואלי.

כיום, אין עסקה, בכל קנה מידה: גדולה או קטנה, שנסגרת מבלי שינסו לאתר מידע אודות החברה או האדם אשר עומד ממול - באינטרנט. מוניטין ברשת יכול להביא לסגירת עסקאות ואפילו להפיל אותן. זו הסיבה שבעטייה חשוב לבנות את השם שלכם בצורה מקצועית ומיטבית.

 

* הכותבת הינה מנכ"ל ובעלים של חברת Live-Seo קידום אתרים

 

ב 13-10-10 יערך "כנס קידום אתרים" בלב הקונגרסים פארק המדע נס ציונה בין השעות 9:00-13:30 .

מס' המקומות מוגבל , לפרטים נוספים: www.live-seo.co.il/akenes

עבור לתוכן העמוד