חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

איך להביא עוקבים לעמוד הפייסבוק שלי? שאלת מיליון הדולר

איך להביא עוקבים לעמוד הפייסבוק שלי? שאלת מיליון הדולר

הרבה פעמיים נתקלתי בשאלה "איך להביא עוד עוקבים לעמוד שלי?", זאת שאלת מיליון הדולר בעיקר כי אם תחפשו את זה בגוגל תקבלו מיליוני תוצאות שונות. בעוד החשיפה האורגנית בפייסבוק במגמת ירידה יש עדין דרכים לעשות את זה נכון. כדי להקל עליכם את החיפושים הכנתי מדריך קצר לאיך תגדילו את מספר העוקבים שלכם בעמוד העסקי.

רגע לפני המדריך, אם טרם הכרתם, במערכת הפרסום של פייסבוק תחת קמפיין מעורבות יש אפשרות לעשות קמפיין לייקים. מה תקבלו בקמפיין? לייקים מאוד יקרים, אז אם יש לכם תקציב שיווק עצום זו יכולה להיות דרך פעולה מעולה. אבל אם אתם קצת יותר מחושבים הנה כמה רעיונות לאיך אפשר להביא עוקבים חדשים בדרך אחרת.

אז מה כן כדאי לעשות?

1.     תעלו תוכן איכותי לעמוד – תחשבו על עצמכם כשאתם גוללים את הפייד בפייסבוק, מה גורם לכם לעצור על פוסט? ויותר חשוב, מה גורם לכם לעשות לייק לאותו עמוד כדי לצפות בעוד תכנים בעתיד? אז קהל היעד שלכם רוצה בדיוק אותו דבר. תשקיעו מחשבה על מה מעניין את קהל היעד שלכם ומה יגרום לו להתעמק בתוכן שלכם (אם אתם לא בטוחים, אתם מוזמנים לפנות אלי).

2.     הנעה לפעולה – משהו חשוב שלמדתי זה כשאומרים לאנשים לעקוב אחרי העמוד שלך, בהרבה מקרים הם עושים את זה. בכל פוסט שלבו הנעה לפעולה שמתאימה לתוכן של אותו פוסט. "היכנסו לקישור לקריאת הכתבה", "עקבו אחרינו לתכנים נוספים" ועוד. השתדלו בכל פוסט לשמור על מעט מסרים, יותר מידי הנעות לפעולה יבלבלו את הקורא ולא יניבו תוצאות.

3.     תתאימו את התוכן לקהל היעד – סגנון הפוסט, הוויזואל שאתם משתמשים בו והכתיבה השיווקית צריכים להתאים לקהל שאליו אתם מכוונים. תכירו את הקהל שלכם, מה הוא רוצה ומה מעניין אותו.

4.     תזמינו אנשים שעשו לייק לעקוב אחריכם – עשו לכם לייק לפוסט? מעולה! זה אומר שאותו משתמש מתעניין במה שפרסמתם. כל מה שאתם צריכים לעשות עכשיו זה ללחוץ "הזמן" (Invite) והוא יקבל נוטיפיקיישן עם הזמנה לעקוב אחרי העמוד.

בהצלחה 😊

* כותבת המאמר היא טל ענתבי ממשרד Digital Hype – שיווק דיגיטלי חכם.

 

עבור לתוכן העמוד