חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

חמישה מי יודע: Plantronix

חמישה מי יודע: Plantronix

מדור חדש ב- Allmarketing מציג 5 עובדות קצרות על מותגים...הפעם פלנטרוניקס:

 

1.קורטני גראהם וקיט לרקין היו שני טייסים אמריקאיים שמאסו באוזניות המסורבלות שבהן השתמשו בחברות התעופה בשנות השישים. לכן, הם הציגו דגם חדש וקטן בעיצוב פונקציונלי, אשר נועד להחליף את הדגמים הקיימים. הדגם אושר לשימוש על ידי רשות שדות התעופה והעניין גרם לזוג החברים להקים את חברת Pacific Plantronics ב-18 במאי 1961, אשר מוכרת כיום כ-Plantronics.

 

2. שנים בודדות לאחר כניסתה לשוק, פלנטרוניקס נבחרה על ידי סוכנות התעופה הפדרלית של ארה"ב כספקית הבלעדית של אוזניות בקרי תנועה אווירית ולספקית האוזניות למפעילים של חברת הטלפונים Bell. מוצרי החברה הגיעו עד לנאס"א, כאשר המילים המפורסמות "זהו צעד קטן לאדם, צעד גדול לאנושות" שנאמרו על ידי האסטרונאוט ניל ארמסטרונג בעת הנחיתה על הירח בשנת 1969, שודרו באמצעות האוזניות של פלנטרוניקס.

 

3.ואם זה לא מספיק, תוכלו למצוא את האוזניות של פלנטרוניקס גם על מסך הקולנוע והטלוויזיה. שתי דוגמאות בולטות – לילך מהסדרה הקומית "רמזור" לא יכולה להתנתק מאוזניית הפלנטרוניקס שמשמשת אותה בכל שעות היום והלילה ונראה כי גם הסוכנים המיוחדים בסדרת הסרטים "הנוקמים" מוצאים את האוזניות כפונקציונליות במיוחד.

 

4. שיתוף הפעולה משנת 2002 בין שתי הענקיות מיקרוסופט ופלנטרוניקס הביא ליצירת ה-Xbox 360 Wireless Headset – האוזניות הראשונות אי פעם שמאפשרות תקשורת קולית עם ה-Xbox Live. שנתיים לאחר מכן, פלנטרוניקס יצרו אוזניות מיוחדות עבור משחק הוידאו הפופולריHalo .

 

5. האוזניות של פלנטרוניקס משווקות בישראל למגזר העסקי והמגזר הפרטי. בין היתר משווקת החברה אוזניות למוקדני שירות, לספורטאים, לגיימרים, אוזניות בלוטות' ועוד.

עבור לתוכן העמוד