חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הרשתות GOLBARY ו-SACARA ישקיעו באתרי סחר חדשניים - בועז פסקו מונה לסמנכ"ל האיקומרס והדיגיטל

קבוצת גולברי המפעילה את רשת האופנה GOLBARY ורשת הקוסמטיקה SACARA יוצאת במהלך אסטרטגי במסגרתו תשיק ביוני 2021 אתרי E- COMMERCE חדשניים וחלוציים בענף האופנה והקוסמטיקה, שיעניקו חווית קנייה דיגיטלית ופרסונאלית לצרכנית .
בועז פסקו.  צלם:  אסף לוי (הגדל)
בועז פסקו. צלם: אסף לוי

במסגרת זו מונה בימים אלה  בועז פסקו  לסמנכ"ל הדיגיטל והאיקומרס של קבוצת גולברי. פסקו בעל ניסיון עשיר של מעל 15 שנה מעולמות הדיגיטל והאיקומרס. בתפקידו האחרון שימש ב – 7 שנים האחרונות כמנכ"ל בחברת THE BOX, המתמחה בשיווק מבוסס תוצאות  והוביל מהלכי מכירות דיגיטליים משמעותיים עבור לקוחות החברה.

 

לדברי משה גולברי, מנכ"ל קבוצת גולברי: "אנו מאמינים שבטווח   5 השנים הבאות מכירות המותגים גולברי וסאקרה יהוו  כ 25%  מכלל מכירות הקבוצה ובטווח הארוך זירת הדיגיטל תהפוך לזירת המכירות המרכזית. לדבריו: "מלבד ההשקעה הכספית הגבוהה השקיעה הקבוצה  גם במיטב הטכנולוגיות אשר יעניקו לראשונה לצרכן חווית קנייה מקוונת  פרסונאלית ושלמה החל מרכישה מותאמת, רמת התוכן, מידע רחב, מבצעים, הטבות והנחות המותאמים ללקוחה, וכל זאת באמצעות מערך דיגיטלי המתבסס על  מאפייני הלקוחה   ותמיכה ממועדון הלקוחות".   

 

עוד אמר גולברי: "זיהינו את המגמה ההולכת וגוברת אליה הולך שוק האופנה והקמעונאות  בישראל, במסגרתה הדיגיטל הופך אט אט לזירת המכירות המרכזית והבנו כי לא ניתן להימנע מלהיות בה כמובילי שוק  

אנו רוצים להצעיד את  המפכה". לדבריו: "עם היציאה מהקורונה הבנו כי דפוסי הצריכה בעולם השתנו באופן דרמטי- וכקבוצה מובילה ומתקדמת, אנו רוצים להמשיך ולחדש את חווית הקניה והשירות. אני שמח ומברך את בועז על הצטרפותו לקבוצה שלנו".

 

לדבריו של פסקו , אני שמח להצטרף למשפחת גולברי . אחת המטרות המרכזיות שלנו היא להמשיך ולפתח את מערכות היחסים הפרסונאליות עם לקוחות ההקבוצה תוך שימוש חכם יותר במערכות AI  ונכסים דיגיטליים מתקדמים  ובדגש על חווית שירות מתקדמת כחלק מהשיווק .

עבור לתוכן העמוד