חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

מעל 700 מעצבים ומעצבות התגייסו למען אירוע 'מתלבשות על זה'

צילום: יח"צ (הגדל)
מעל 700 מהמעצבות, המעצבים והמותגים המובילים בישראל התגייסו ותרמו עשרות אלפי פריטים בהם בגדי נשים, גברים וילדים, שמלות כלה, נעליים, תיקים, תכשיטים, אקססוריז, כלי בית, ספרים, מזון ועוד. כל ההכנסות קודש לפעילות מרכז הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית.

שנתיים מפרוץ הקורונה בישראל, אנחנו עדות ועדים לעלייה דרמטית בפניות של נשים וגברים לקווי החרום של מרכז הסיוע, כ- 11,500 פניות התקבלו בקווי הסיוע שלנו בשנה האחרונה.  גם במשטרה דווח על עלייה של 41% בהגשת תלונות על פגיעה מינית. כתוצאה מכך, חלה עלייה חדה במספר הנפגעות/ים הפונים למרכז בבקשה לליווי בהגשת תלונה במשטרה ובהליך הפלילי כולו. בנוסף, עדויות התקופה האחרונה אודות פגיעות מיניות על ידי בכירים בקהילה הגאה הביאו לעלייה של כמעט 100% בפניות לקו הסיוע לגברים ונערים נפגעי תקיפה מינית. מהפניות אל קווי הסיוע עולה כי ילדים, נערות ונערים נפגעים בשיעורים גבוהים. בד בבד, ניכר כי גם המודעות החברתית אודות פגיעות מיניות עולה ורבות ורבים פונים לסיוע בסמוך לפגיעה המינית שעברו ולא נשארים לבד בהתמודדות עם הפגיעה.

'מתלבשות על זה' הוא אירוע התרמה מרגש, שמתקיים בזכות קהילה שלמה שמתגייסת כדי לתמוך בפעילות המרכז. הבזאר הוא ההזדמנות לקחת חלק במאבק בתופעת האלימות המינית ולפעול כדי שאף אחת ואחד לא יישארו להתמודד עם הפגיעה לבד. אנחנו מזמינות את כולן.ם לבוא ולתמוך בפעילות שלנו למען נפגעות ונפגעים ולהנות משופינג איכותי ואטרקטיבי, חברה מעולה ואווירה שאין שנייה לה.

הבזאר הוא win win לכל מי שמגיע/ה אליו; יש בו מגוון עצום של פריטים לכל גיל ולכל מידה (וגם לבית!), במחירים אטרקטיביים במיוחד, בין 10-300 ₪, עד 90% הנחה מהמחיר המקורי. כל ההכנסות קודש למרכז הסיוע.

האירוע מתקיים בזכות מעל 800 מתנדבות ומתנדבים ובזכות נדיבות התורמות/ים.

עבור לתוכן העמוד