חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

פינוקים למנהלים: שיניים לבנות ב- 3 ימים

פינוקים למנהלים: שיניים לבנות ב- 3 ימים

עומדים למצגת וחושבים פעמיים על החיוך? שיניים לבנות הן כרטיס הביקור שלנו, אך עם השנים צבע הפנינה שלהן דוהה והן מאבדות את הברק הטבעי שלהן בגלל כתמים אפורים או צהובים. מסקר שנערך על ידי Oral-B עולה כי54%  מכלל האוכלוסייה בישראל לא מרוצים מלובן השיניים שלהם, ללא קשר לגיל או מגדר.

 

כדי להתמודד עם הבעיה השיקו ב- Oral-B ערכת הלבנה הכוללת את משחת השיניים להלבנה3D White Luxe Perfection  אשר מסירה עד 100% מהכתמים בתוך 3 ימים ואת מאיץ ההלבנה 3D White Luxe Whitening Accelerator אשר מכיל פי 2 יותר חומר מפרק כתמים וגם מייצר שכבת הגנה מסביב לשיניים אשר מונעת כתמים חדשים במשך 24 שעות. כדי לעמוד במשימה יש צורך בשני שלבים. שלב 1 – צחצוח במשחת שיניים להלבנה, ובשלב השני לצחצח במאיץ הלבנה3D White Luxe Whitening Accelerator , המכיל פי 2 יותר חומר מפרק כתמים להעצמת תוצאות ההלבנה, ואף יוצר שכבת הגנה מסביב לשיניים המונעת היווצרות כתמים עתידיים לזמן של עד 24 שעות

 

דנה זרמון, הפרזנטורית הישראלית הראשונה של Oral-B, המובילה את  הקמפיין תחת הסלוגן 'ללא פילטר': "כמי שמבינה את חשיבות החיוך הלבן, במיוחד בעידן הרשתות החברתיות, חשוב לי להציג חיוך מושלם ללא פילטרים, אמתי. לכן אני שמחה להוביל קמפיין של סדרת המוצרים החדשה של אורל בי, עם ערכת ההלבנה מתקבל אפקט מועצם של הלבנה ומניעת הידבקות כתמים חדשים- סדרה שמניסיון עושה את העבודה ומלבינה את החיוך".

 

***מחיר ערכת הלבנה של Oral-B  59.90 ₪ ניתן להשיג  ברשת סופר פארם

 

 

מאמרים נוספים בנושא יחסי ציבור, תקשורת ודוברות

עבור לתוכן העמוד