חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

שיווק ומכירות באינטרנט – העידן החדש

מה הייתם מוכנים לעשות בכדי שיתאפשר לכם לפנות לכל הלקוחות הפוטנציאליים שנמצאים, עכשיו, ממש עכשיו, בזמן שאתם קוראים את הכתבה הזאת, באתר האינטרנט שלכם ולהציע להם לרכוש את השירותים או המוצרים שלכם? כמה הייתם משלמים בכדי להניע את הגולשים שלכם לבצע פעולות כלשהן באתר, כגון להשאיר את הפרטים שלהם או לרכוש את המוצר שהם רוצים מהחנות המקוונת שלכם?

כולם יודעים היום, כי האינטרנט הוא מדיום חשוב לבעלי עסקים ומי שלא נמצא ברשת, פשוט לא קיים. כתוצאה מכך, בעלי עסקים רבים משקיעים אלפי ועשרות אלפי שקלים בבניית אתר אינטרנט לחברה ורובם אף משקיעים הון בכדי לקדם אותו במנועי החיפוש ו/או בקמפיינים פרסומיים באינטרנט ואף ביחסי ציבור כדי לגרום לכך שכמה שיותר גולשים ייכנסו לאתר מתוך המחשבה הנכונה שהדבר יוביל לסגירת עסקאות.

אם נשווה זאת לעולם הפיסי האמיתי, בניית אתר אינטרנט זה למעשה חנות או משרד בעולם הפיסי והקידום או הפרסום באינטרנט שווה לשיווק ופרסום שאנו עושים כגון פלאיירים, פרסומות בעיתון ובטלוויזיה, שלטי חוצות יחסי ציבו וכו' כאשר המטרה היא אחת, לגרום לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים להגיע לחנות או למשרד ולסגור כמה שיותר עסקאות.

ההבדל המשמעותי והחשוב בין העולם הווירטואלי לעולם הפיסי הוא, שלעולם, אבל לעולם, לא תרשו לעצמכם להשאיר את המשרד או החנות שלכם ללא אדם שייתן עזרה ללקוחות וינסה למכור להם את מרכולתכם.

ומה קורה באתר האינטרנט שלכם? הגולשים, המהווים לקוחות פוטנציאליים, נמצאים לבד. בודדים באתר... אף אחד לא עוזר להם, אף אחד לא מדבר איתם, גם לא עונה על השאלות שלהם. ואז, בשנייה אחת הם עלולים לנטוש אתכם.

מה צריך לעשות בעידן החדש של השיווק והשירות באינטרנט? בעידן המודרני, אסור להיות פסיביים וזה כולל אתרים תדמיתיים, אתרי מכירות וגם פורטלים ייעודיים.

לכן, כדי להגדיל את כמות הגולשים באתר שלכם, להגדיל את זמן הגלישה וכדי לתת שירות טוב יותר ללקוח, מומלץ לשלב באתרים צ'ט אנושי שיעניק יחס אישי ושירות לכל גולש. כך ניתן להקטין את סיכויי הנטישה ולהגדיל את המכירות ואת התדמית החיובית שלכם. ואגב זה ממש לא משנה אם אתם בנק גדול, חברת סלולאר, חברת ביטוח או עסק בינוני-קטן.

לסיכום, אם אתם רוצים לגרום לחברה שלכם להצטייר בפני הגולשים כחברה מובילה ומתקדמת בתחומה, עם שרות לקוחות יוצא דופן באיכותו ולא פחות חשוב מזה, להפיק פניות ולידים איכותיים ומסוננים מהאתר, חשוב שתשלבו מערכות צ'אט מתקדמות ותהפכו את האתר שלכם מאתר פסיבי לאתר אקטיבי.

 

הכותב הוא מנכ"ל וובלידס  

 

מאמרים נוספים בנושא

עבור לתוכן העמוד