חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קידום אתרים – ההבדל בין אתרים גדולים לאתרים קטנים

קידום אתרים – ההבדל בין אתרים גדולים לאתרים קטנים

חשוב להבין שכיום קידום אתרים הוא דבר חשוב מאד למי שרוצה להצליח ולפרסם את העסק שלנו בכל רחבי האינטרנט ולהגדיל את קהל הלקוחות שלו לא משנה עם הוא עסק קטן או גדול.

 

קידום האתרים הגדולים לעומת האתרים הקטנים -

 

1.ההשקעה בעבודה – אז זה ברור שכמה שהאתר יהיה גדול יותר כך המקדם יצטרך להשקיע יותר מאמץ בתהליך הקידום בין עם זה זמן או כסף.
מן הסתם הרי שבאתר גדול יהיו הרבה יותר עמודים מאתר קטן ולכן המקדם צריך לעבור עמוד עמוד בכדי לתקן ולשפר דברים והאתר הגדול ללא ספק יקח יותר זמן והשקעה.

 

2.לתקן את השבור- יש להבין שבאתרים גדולים יש המון מידע ועמודים, חלקם עם תוכן מועתק ומשוכפל או סתם תוכן דל, אין לדעת מי האדם שעבד על האתר לפניך והעם הוא עשה את עבודתו בצורה נכונה.


במקרים שכאלה יש למחוק את עמודי הספאם הללו או להוסיף להם תוכן איכותי ורלוונטי וזה יהיה הפתרון הטוב ביותר.

אנשים רבים טועים לחשוב שכמות זה הכל אבל זה כלל לא נכון, זה לא משנה עם יהיה לך ארבע מאות עמודים באתר או עשר אלף עמודים באתר מה שחשוב זה שהתוכן יהיה ברמה גבוה איכותיות וכך מתברגים גבוה.

 

3.זמן רב בשינוי האתר – בחברות מאד גדולות לפעמים יש מספר אנשים ואף מחלקות שלמות שמטפלות בדברים הקשורים לאתר וזה משהו שיכול להאט מאד מקדם אתרים מכיוון שעל כל שיוני ואף הקטן ביותר צריך לבקש מהם אישור ועם הם לא מאשרים את צריך למצוא פתרון אחר לבעיה שברצונך לפתור וזה מאט בהרבה את קצב העבודה.

אך לא קח צריך לעבוד קידום אתר, מקדם האתרים אמור להתנהל אך ורק מול בעל האתר או מישהו אחד שנשלח על ידי.


לכן
קידום אתרים מקצועי אתר קטן יותר קל לקדם ולתקשר עם העל העסק ולהביא את האתר מתחתית החיפוש לראש תוצאות החיפוש בקלות וזמן קצרים יותר מאתר גדול.

לסיכום אתר קטן ללא ספק קל וכיף יותר לקדם והמחיר לקדם אתר קטן יהיה זול בהרבה מלאתר גדול.

מאמרים נוספים בנושא

עבור לתוכן העמוד