חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

אינסטנט יש רק בפודינג: ספר חדש ליזמים עסקיים

אינסטנט יש רק בפודינג: ספר חדש ליזמים עסקיים (הגדל)

ספר חדש בשם "אינסטנט יש רק בפודינג" מציג את סיפור חייה של גרסיאלה שפירו- גולדמן, מנטורית עסקית-שיווקית בינ"ל, אשר הוביל אותה למעמדה כאשת מקצוע ומנטורית מבוקשת ומובילה בתחומה.  גרסיאלה משתפת בידע רב מניסיונה האישי שצברה במהלך השנים ובתובנה חשובה, שכדי להתקדם ולהצליח הכרחי לעבור שלבים מתוכננים. הספר, הכולל בתוכו מפת דרכים מדויקת,  סולל עבור הקורא דרך מרתקת ומעשית להגשמה עצמית בחיים, בקריירה ובעסקים, מתוך גילוי הייחודיות שיש לכל אחד ואחת מאיתנו.

 

הפרקים מלווים ברעיונות מעוררי מחשבה, דוגמאות, כלים ותרגילים פשוטים ליישום שבעזרתם ידע כל אחד כיצד להגשים את עצמו ולהפוך לאדם מוערך ומוביל בחיים, בקריירה ובעסקים.

 

שפירו־גולדמן היא יזמית עסקית, פעילה קהילתית, מנטורית בינלאומית להצלחה עסקית שיווקית, מייסדת מרכז גרייס™. היא מלווה מאות אנשים במעברים משכיר לעצמאי, בהקמת עסק חדש ובפיתוח וקידום עסק קיים. מומחית בלהפוך אנשים ועסקים למותגים מובילים.

 

ג'ורדי קולאל, כלכלן. בעלים משותף של חברת SOYMIMARCA, ספרד : "בעולם שבו מתקיימת תחרות דרך קבע, כל בעל עסק חייב ללמוד כיצד לבלוט כדי שהלקוחות יעדיפו אותו ואת העסק שלו על פני עסקים אחרים. הספר "אינסטנט יש רק בפודינג", מגיש בצורה יוצאת מן הכלל כיצד ניתן ליצור חיים מוצלחים וכיצד להוביל בקריירה ובעסקים תוך ניצול הפוטנציאל החבוי בנו. קראו אותו ובטוח תיהנו ממנו כמו מפודינג משובח".

ד"ר עו"ד יניב זייד, מומחה בינלאומי לשכנוע : "בתור מי שמאמין בכל ליבו, שכל אדם יכול להיות מוערך אם ינקוט בפעולות הנכונות, וכמי שדוגל בכך שכל עסק צריך להפוך את עצמו למותג, סיפור חייה של גרסיאלה והדרך שאותה עברה עד שנהייתה אחת המנטוריות המובילות והאהודות בישראל, ממחיש את המוטו שאותו היא מלמדת ומיישמת בחייה - "אין קיצורי דרך". הספר מעולה, מרגש ועשיר בכלים פרקטיים שכל אדם, חברה או בעל עסק חייבים להכיר".

 

ניר דובדבני, יזם ואיש עסקים. מנטור מוביל למקסום מכירות ואופטימיזציה עסקית: "גרסיאלה מצליחה להעביר את תשוקתה האדירה לחיים, לעסקים וליצירה בדיוק רב, בצורה פרקטית ובעוצמות שאסור לפספס".

מאמרים נוספים בנושא יזמות ועסקים קטנים

עבור לתוכן העמוד