חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

בנק ישראל שדרג את טכנולוגית מוקד השירות ואת מערך הטלפוניה עם חברת מיטווך ומערכות AVAYA

בנק ישראל שדרג את טכנולוגית מוקד השירות ואת מערך הטלפוניה עם חברת מיטווך ומערכות AVAYA (הגדל)

חברת מיטווך השלימה פרויקט מקיף לשדרוג מערכות הטלפוניה של בנק ישראל לדור החדש של טלפוניית ה- IP באמצעות פתרונות התקשורת של Avaya. מדובר במערך טלפוניה הכולל כ- 1000 נקודות קצה וחמישה  מוקדי שירות באתרים השונים של הבנק.

 

במסגרת הפרויקט, שודרג מערך הטלפוניה שפעל  בבנק  למעלה מ- 10 שנים,  למרכזיית Avaya CM (Communication Manager)  מתקדמת, המאפשרת עבודה בפרוטוקול SIP, מערכת מוקדי שירות Elite עם יכולות מתקדמות לניתוב פניות, כמו כן הותקנה מערכת דוחות מבית Avaya המאפשרת למנהלי המוקדים ניהול, שליטה ובקרה על חמשת  מוקדי השירות בזמן אמת.

 

במסגרת הפרויקט, הועתקו המערכות כך שיפעלו על התשתית החדשה שבדאטה סנטר בבניין המחודש של בנק ישראל, תשתית הכוללת סביבת שרתים וירטואליים חדשה ורשת תקשורת מהירה של 1GB. שינוי התשתיות דרש ביצוע התאמות במערכת ניהול מערך הטלפוניה ובמכשירי הטלפון מבוססי טכנולוגיית IPT מהירה ומתקדמת.  הפרויקט ארך מספר חודשים  במעורבות  מספר רב של צוותים מקצועיים מהבנק וחברת מיטווך.

 

ליאור ג'ורג'י, מנהל מערכות המידע בבנק ישראל ציין באירוע לציון סיום הפרויקט: "שדרגנו את  מערכות הטלפוניה ומוקדי השרות בבנק לתצורה מתקדמת עם תשתית חזקה,יציבה ושרידה,  תוך שילובם במערכות הבנק בצורה מאובטחת ועם יכולות שליטה ובקרה מלאיםבשל האינטגרציה הנדרשת  למערכות הבנק השונות, בפרויקט עסקו לצד המומחים של מיטווך ו Avaya מספר רב של צוותים מקצועיים מטעם הבנק, בהם מומחי תשתיות, אבטחת מידע, תקשורת, וירטואליזציה ועוד."

 

 

אופיר בר אורין, מנהל חטיבת התקשורת בחברת מיטווך, ציין כי  מערכת הטלפוניה לפני שדרוגה  פעלה בבנק למעלה מ-  10 שנים. במסגרת השדרוג הוחלפו כלל מכלולי מערך הטלפוניה בבנק בטכנולוגיה המתקדמת ביותר המוצעת כיום על ידי Avaya. אנו גאים  באמינות המערכת,  שהוכיחה עצמה במשך שנים  רבות בבנק ישראל  כמו גם ביכולותינו לאפשר לבנק לשדרג למכלולי המערכת המתקדמים תוך שימור ההשקעה.

 

רפי שקולניק, מנכ"ל פעילות אוויה ישראל, הודה לכל מי שסייע לסיים את הפרוייקט בהצלחה. היכולות הטכנולוגיות המודרניות שמספקות המערכות של Avaya יחד עם יכולות האינטגרציה של מיטווך והצוות הטכני המצויין של הבנק, הם הגורמים שאפשרו לפרוייקט להסתיים בצורה מוצלחת".

 

 בתמונה - מימין: אופיר בר אורין  -  מיטווך , ליאור ג'ורג'י - בנק ישראל, אייל זפרני - בנק ישראל, יצחק חודדאד - מיטווך , שי עטייה - מיטווך ,אביב ברזל - מנהל הפרוייקט מטעם בנק ישראל

בתמונה בראש העמוד -  מימין: אופיר בר אורין - מנהל חטיבת התקשורת במיטווך, ליאור ג'ורג'י ,סמנכ"ל מערכות מידע בבנק ישראל  ורפי שקולניק – מנכ"ל אוויה ישראל. 


צילומים - יח"צ

 

מאמרים נוספים בנושא קשרי לקוחות ושירות לקוחות

עבור לתוכן העמוד