חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

הקסם האמיתי להצלחה בשיווק ומכירות הוא: אתה

המפתח העיקרי להצלחתך העתידית הוא אתה. מכל הדברים המשפיעים על עתידך, פיתוח אישי הוא האדיר שבהם. אפשר לדבר על גידול במכירות, גידול ברווחים, גידול בנכסים – אך כל אלה לא יקרו ללא גידול אישי. זו הדלת הפתוחה לכל הדברים. לכן זכור את המשפט לעיל: המפתח העיקרי להצלחתך העתידית הוא אתה. שים את המסר הזה לנגד עיניך, במקום שתוכל לראותו כל יום: במקלחת, במטבח, במשרד, בכל מקום מולך. השתדל לזכור זאת, חשוב על המסר הזה: המפתח העיקרי הוא אתה.

כמובן, יש הרבה דברים שעוזרים לעתיד טוב יותר. אם אתה משתייך לחברה חזקה, דינמית, פרוגרסיבית, זה עוזר. אם לחברה יש מוצרים, שירותים טובים, שאתה גאה בהם, זה בודאי עוזר. אם יש עזרי מכירה טובים, זה עוזר. אימון טוב בהחלט עוזר. אם יש מנהיגות טובה, זה עוזר. כל הדברים הללו ואחרים עוזרים: מזג אויר לא חם ולא קר מדי, מחירים שלא עולים, מסים פחות כבדים, כלכלה יציבה – כל הדברים הללו עוזרים. אפשר להמשיך עם הרשימה עוד ועוד. אך הרשימה שהוזכרה ועוד הרבה – כולם ביחד – משחקים תפקיד מזערי בנושא עתיד טוב יותר שלך. המפתח העיקרי לעתידך הטוב יותר הוא אתה. נעל את מוחך על המסר הזה.

זו הנקודה החשובה ביותר . כשחברי נשאל: " איך מפתחים הכנסה מעל הממוצע?", הוא תמיד עונה: "זה פשוט. פתח לחיצת יד מעל הממוצע" , ומוסיף: "הרבה אנשים רוצים להיות מצליחנים, כשעדיין אפילו לא עבדו על פיתוח לחיצת יד מעל הממוצע".
כמה שזה יכול להיות פשוט כנקודת התחלה, הם נותנים לזה לחמוק. צריך לפתח חיוך מעל לממוצע, התלהבות מעל הממוצע, התעניינות באנשים אחרים מעל הממוצע. חייבים לצאת מהבינוניות. כדי להשיג יותר צריך להיות יותר. וודא שאתה עובד על שיפור עצמי יותר מאשר על הג'וב שלך.

שני אנשים באותה חברה, כאשר האחד משתכר 3,000 ש"ח לחודש והאחר 20,000 ש"ח לחודש. מה הגורם להבדל בהשתכרות? אם המוצר זהה, האימון שקיבלו זהה, שניהם קראו את אותו החומר, לשניהם יש את אותם הכלים. לשניהם היה את אותו המורה, אותה תכנית השתכרות. שניהם נכחו באותן פגישות, ובכל זאת מדוע ההבדל בהשתכרות? ...

צריך להבין שההבדל הוא אישי, פנימי, לא בחוץ, אלא בפנים. ההבדל הוא בתוכך. בעצם אתה הוא ההבדל. הקסם הוא לא במוצרים, לא בספרות, לא בסרט הצילום. הקסם לא בעצם הפגישה, אלא הקסם שעושה את הדברים טובים יותר, הוא בתוכך, ופיתוח אישי מביא את הקסם הזה שיפעל לטובתך, עבורך.

הקסם הוא באמונה. הקסם הוא בתעוזה, הקסם הוא בלנסות. הקסם האמיתי הוא בהתמדה עיקשת, בקבלה, בעשייה. יש קסם במחשבה, בלחיצת יד, בחיוך. בהתלהבות ובהחלטיות עושים את הקסם. יש קסם אמיתי בתשוקה, בלדאוג לאחרים, ובהבנת אחרים, ברגשות עמוקים - אבל כל זה בא מבפנים, לא מבחוץ. אם כך ההבדל הוא בתוכך, פנימי.
ההבדל האמיתי הוא: אתה. אתה המפתח העיקרי לעתיד טוב יותר לך.

* בני ישראלי הוא עורך אתר האינטרנט  www.loveyoursuccess.net

מאמרים נוספים בנושא מכירות

עבור לתוכן העמוד