חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

5 אפליקציות לעסקים

5 אפליקציות לעסקים (הגדל)

בעוד האייפון והסמארטפונים הפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים, בעולם העסקי קשה לזהות מהם היישומים שבאמת מייעלים את העבודה שלנו, ואילו יישומים פשוט מבזבזים זמן. ריכזנו כאן 5 אפליקציות שארגונים ועסקים אימצו בפועל כדי לעבוד טוב יותר. כמובן, שלכל ארגון יש את האופי שלו, ואפליקציות שונות יכולות לעבוד בצורה שונה במקומות שונים.

1. Whats Up  -בטוח שיש לכם חבילת SMS גדולה. כך שהחסכון בעלויות הוא לא מה שאתם מחפשים מהאפליקציה שמאפשרת לשלוח הודעות טקסט דרך האינטרנט בחינם. הייתרון הגדול שטמון ב- WhatsUp הוא היכולת לנהל קבוצות דיון ב- SMS ולהיות בקשר מיידי עם קבוצה גדולה של אנשים בארגון.

 2. TalkBox – יש לכם מענה קולי? הבעיה הכי גדולה היא שאתם צריכים להתקשר, ולעבור מענה קולי אוטומטי כדי להגיע להודעה. TalkBox מאפשר לכם לשלוח הודעות קוליות לחברים המחזיקים באפליקציה, ולשמוע הודעות בלחיצת כפתור.

 3. iPelecard – לבצע חיובי אשראי (סליקת אשראי) בכל מקום  ובצורה מאובטחת תחת תקן PCI*. אפליקציה חובה לאנשי מכירות בשטח, לתערוכות וכנסים.

 4. Orchestra/ Wunderlist – שתי אפליקציות לניהול משימות. כוללות המון אפשרויות לתזמון וחלוקה של משימות. הייתרון הגדול: שיתוף המשימות בין אנשים בארגון.

 5. Dropbox – הדרך הכי קלה ומהירה לשמור בקבצים ברשת, ולשתף בקבצים אנשים אחרים. (בקרוב נוכל אולי להמליץ על השירות המקביל של גוגל)

 *תקן PCI, הוא תקן שנקבע על ידי חברות האשראי וקובע את הדרך הטובה ביותר לטפל בפרטי אשראי של לקוחות, כדי למנוע דליפה שלהם. תקן PCI יהפוך למחייב עבור כל העסקים המקבלים אשראי – בתחילת שנת 2013.

מאמרים נוספים בנושא

עבור לתוכן העמוד