חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

"ספגטים" משלימה בימים אלה תהליך מיתוג מחדש

רשת "ספגטים" מתחדשת ומציגה מיתוג חדש הנשען על הוויית המסורת האיטלקית האותנטית: עם התאמה של הסניפים לאזורים שונים באיטליה. על תהליך המיתוג הופקד משרד "אלמוג-דביר", שלאחר בחינה מחודשת ביחד עם הנהלת הרשת, בחרו למתג מחדש את כל האביזרים, חללי האירוח והמאפיינים של הרשת, תחת הסלוגן “The Eatalians”.

 

במסגרת תהליך המיתוג החליפה "ספגטים" את לוגו הרשת, הצטיידה בתפריטים חדשים, ומחליפה בימים אלה את שלטי נראות בסניפים, כל מעטפת האירוח (פלייסמנטים, מפיות, אריזות, כרטיס חבר וכדומה).

 

לדברי דביר אלמוג, בעלי משרד אלמוג דביר: "תהליך המיתוג שנוצר לרשת 'ספגטים', היה אחד המרתקים והמאתגרים שמשרדנו ביצע עד כה. תהליך זה כלל דרך ארוכה של שיחות, טעימות, מחשבות, מחקר ואינספור ניסיונות, עד שהגענו ללב העניין, לאמץ את הזהות האיטלקית במלוא מובן המילה. התפריט המדהים שיצר השף, ליווי צוות המטה המקצועי החדש שהצטרף למשימה ויחד אתנו, הצליח ליצור רוח גבית חדשה שאת פירותיה נוכל לראות כבר בחודשים הקרובים.

 

"חווית המותג "ספגטים" מתחילה מהרגע שבו הלקוח חושב על מה הוא רוצה לאכול ועד לרגע שהוא חוזר לביתו. באמצע יצקנו עולם תוכן מרגש שמציג את איטליה האמיתית, הכפרית, המחוספסת - זו שכולנו רוצים לאהוב. אני מאמין שספגטים היא רשת המסעדות האיטלקיות המובילה בישראל. אני ראיתי את השינוי מקרוב ואני יכול להעיד עד כמה הוא אמיתי ומעמיק", מוסיף אלמוג.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד