חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קספרסקי מגדילה ההשקעה בפורמולה 1

מעבדת קספרסקי, מפתחת מובילה של תוכן מאובטח ופתרונות סכנות ניהול , לוקחת חלק בהשקת המכונית החדשה של פרארי בפורמולה 1, שתישא את לוגו המורחב של מעבדת קספרסקי בחזית המכונית ולאורכה לכל אורך עונת מרוצי 2012 -2013 של פורמולה 1.

 

"אנו במעבדת קספרסקי חסידים גדולים של קבוצת הפורמולה 1 של פרארי", אמר יוג'ין קספרסקי, מנכ"ל ומייסד מעבדת קספרסקי. "סבב השותפות שלנו עם פרארי ממשיך ומתחזק ואנו נרגשים מכך מאוד. כולנו נרגשים ומחכים בקוצר רוח לתחילת עונת המרוצים ומצפים כבר לראות מכונית הפרארי בקו הזינוק - עם הלוגו המוגדל שלנו עליה!" 

 

חשיפת דגם של המכונית החדשה מתוכנן להתקיים בסבב המרוצים בסאו פאולו, ברזיל. האירוע מתקיים מדי שנה לפני תחילת עונת המרוצים וזוכה לסיקור תקשורתי רחב מכל העולם, כאשר שותפיה של פרארי זוכים להצצה בלעדית במכונית החדשה .


שיתוף הפעולה של מעבדת קספרסקי עם פרארי החל ב-2010, כשהשלב הראשון לשותפות היה במהלך סבב התחרויות באליפות לה-מאן. מאז התרחבה השותפות לעולם הפורמולה 1 היוקרתי. החל משנת 2011 יחשפו אוהדי ומעריצי מירוצי הפורמולה 1 וסדרת המרוצים בלה-מאן ללוגו מעבדת קספרסקי שיוצג על מכוניות פרארי שישתתפו בשתי סדרות המרוצים.

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד