חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

LG מגייסת את גל לואל לתוכן שיווקי במאקו

גיא לואל ומעין בלום מככבים בימים אלה בסדרת סיטקום אינטרנטית חדשה באתר MAKO. הסדרה מופקת בשיתוף פועלה של חברת LG בשיתוף עם משרד הפרסום יהושע TBWA. אל לואל ובלום מצטרפת גם הדוגמנית נטלי דדון בתפקיד אורח.

הסדרה, שמשודרת באתר MAKO נקראת 'מפגשים בממד השלישי', ומתארת מפגש בין צמד חברים, האחד מעודכן והשני מעט פחות, כשבכל פרק מתואר בצורה משעשעת יתרון אחר של טלוויזיות LG CINEMA 3D לעומת הדור הישן של טלוויזיות התלת ממד של המתחרים, דוגמת טכנולוגיית ה-FPR הכוללת לראשונה מסך הכולל פילטר ייחודי (Film Pattern) המאפשר צפייה בתכני תלת ממד באמצעות משקפיים פסיביות נוחות.

הסדרה תכלול חמישה פרקים בן 3 דקות כל אחד, שישודרו אחת לשבוע. את הפרקים יוכלו לראות הגולשים אונליין עם עלייתם, בעמוד מיוחד בתוך אתר MAKO, שמצידו יקדם את שיתוף הפעולה ברשת באמצעות קידומי תוכן ובאנרים ובאמצעות קהילת הפייסבוק שלו.

זיו קוריצקי, מנהל שיווק LG ישראל: "חברת LG מקפידה על קשר רציף בינה לבין הקהל ברשת האינטרנט, ובאמצעות האינטרנט בפלטפורמות שונות. על כן הפקת ושידור סדרת סיט-קום באתר MAKO הינה צעד חדשני מחד, אך גם טבעי מאידך ואני בטוח שהצופים יהנו מהרעיון הייחודי".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד