חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

קפה ג'ו חתמה על הסכם חסות עם מכבי ת"א

 רשת קפה ג'ו חתמה על הסכם חסות עם קבוצת מכבי אלקטרה תל אביב לעונת המשחקים הקרובה. החסות תלווה את המסגרות המרכזיות של מכבי בליגה הישראלית, בגביע המדינה ובגביע אירופה ותכלול פעילויות משותפות של רשת קפה ג'ו ושחקני מכבי אלקטרה תל אביב. ההסכם יכניס לקופת מועדון מכבי תל אביב כחצי מיליון ש"ח.

במסגרת ההסכם תקבל רשת קפה ג'ו פרסום במהלך המשחקים על גבי מסכי לדים וחשיפה בפלטפורמות נוספות כגון אתר האינטרנט של הקבוצה ומגזין האוהדים. החסות תכלול גם השתתפות של שחקני הקבוצה באירועים ופעילויות מרכזיות של רשת קפה ג'ו במהלך העונה. 

עדי וגמן, סמנכ"לית שיווק ברשת קפה ג'ו: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה האסטרטגי עם קבוצת מכבי אלקטרה תל אביב בכדורסל, המסמל עבורנו חיבור בין הערכים ערכים משותפים של הצלחה, מצוינות וחתירה לאיכות בלתי מתפשרת. חבירה לקבוצת ספורט מובילה מהווה עבורנו הזדמנות לחיזוק הקשר עם ציבור אוהדי הספורט ועם הקהל הרחב." 

מנכ"ל המועדון מר אלי דריקס: "אני מברך על הצטרפותה של רשת קפה ג'ו, מהגדולות והמובילות בארץ, למשפחת מכבי אלקטרה תל אביב ומשוכנע כי שיתוף פעולה זה יפרה את שני הצדדים ונזכה ליהנות ממנו עוד שנים רבות".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד