חיפושדלג על חיפוש
חיפושדלג על חיפוש
תוכן מרכזי בעמודדלג על תוכן מרכזי בעמוד

רשת האופנה זיפ מגייסת בימים אלו את הדוגמנים והצלם שיככבו בקמפיין, דרך עמוד האינסטגרם "Ziptagram"

רשת האופנה זיפ בוחרת לצלם את קמפיין הטישרטים הקרוב בכיכובם של דוגמנים וצלם מרשת האינסטגרם. אמש העלתה הרשת את עמוד האינסטגרם שלה העונה לשם Ziptagram , הקורא לכל מי שמצלם וחושב שיכול להתאים לקמפיין הקרוב, להעלות תמונה עם טי שירט / של טי שירט ולתייג אותה . התחרות שהחלה רק כעת מונה כבר למעלה מ-50 עוקבים ובימים הקרובים צפויה הרשת לקחת חלק בתחרות חברתית שלא הייתה כמותה בארץ.

למשתתפים בתחרות מובטח מדי שבוע פרס של 500 ₪ שיוענק למצטיין השבוע בצילום / בדוגמנות והשתתפות בקמפיין עצמו לזה ולזו שיזכו בתחרות. את הצילומים יערכו בסטודיו מקצועי אותו יקבל צלם האינסטגרם שיוביל בתחרות ויזכה להערכה הגדולה ביותר ברשת , לצד התמונות הטובות ביותר שצילם.

על הפעילות , נמסר מרשת זיפ  : " רשת האופנה זיפ מקדמת זו העונה השנייה צילומים של דוגמנים אנונימיים בתחילת דרכם ומאמינה במתן הזדמנות לאנשים טובים מן השורה שאינם נמצאים בסוכנויות הדוגמנים/יות. זאת כמובן לצד הקמפיינים שלנו שמצלמים בכל עונה זוג פרזנטורים מזוהים לקהל הרחב. הפעילות האחרונה שהתקיימה בקיץ, הובילה אותנו לצלם את קמפיין הטישרטים שלנו שיצא מוצלח ביותר ואף לשלב את אחד מהדוגמנים בקטלוג החורף הנוכחי של הרשת. הפעם החלטנו לקרוא לאנשים שאוהבים וחיים את הרשת החברתית אינסטגרם, יש ברשת אנשים כה מוכשרים שיכולים לתרום מכישרונם ולזכות לצלם את הקמפיין שלנו ולעשות זאת בדרך המוכרת והטבעית להם".

כתבות נוספות

עבור לתוכן העמוד